Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz solfilo #1290 üzenetére

    Most komolyan Én még nem láttam már külföldön sem olyat aki ilyen gépet vett volna és hiába van intellel szerelve ,ma már mindenhol összerakják neked és készen házhoz viszik... 10-ből 8 gép AMD-s amit szerelnek a PCX-ben is szóval nyugodtan járj utána. Top selling már X ideje a 2600. Főleg,hogy rengetegen vásárolnak külföldön ebayről stb. used itemeket is nem a 9 milliós magyarország a lényeg itt. (már bocs aki meg olyan hülye ,hogy ma már minden embernek van legalább egy ismerőse aki össze tud szerelni egy gépet és Média marktban vásárol DESKTOP gépet az meg is érdemli)

    Mit szerelnek állandóan kint össze Ryzen 2600 + RX 580 . Állandóan. RX 580 már dobálják össze vissza használtan még garisokat. én is most raktam össze pár ilyet. Apróról vásárolták a átlag userek 40 ért Ipon garis RX 580 meg ilyenek. Lehet számolni már az átlag USER is pénztárca barát.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák