Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    "Ezalól egyedül a 3700X a kivétel, melynél talán a 65 wattos TDP is szerepet játszhat valamennyire a teljesítmény lefogásában."

    -Hahaha. Az F1-nél meg nem, mi? Pedig ott vette fel a legtöbb kakaót az összes cucc, így az AMD is. Milyen érdekes. Ez az egész tesztelgetés egy bllshit. Egyik tesztben ez a jobb, a másikban meg a másik.
    Mindenesetre megnézném a 9900k hőmérsékleti grafikonját a Noctua hűtővel Prime alatt 5Ghz-en.... :U
    Egy kicsit szkeptikus vagy azt illetően, hogy a Noctuával 5Ghz-en Prime alatt nem volt "trottyling".
    Csak mert volt ilyen procim és azt 5Ghz-en akármi nem hűti meg, főleg normális teszt alatt. :U

    Azt sem értem, hogy miért ilyen lappal teszteltétek az Inteleket, ha volt lehetőség másik oldalon az E-ATX-re. Meg aztán azt sem, hogy miért nem teszteltétek ki előtte, vagy utána a 9900k-t, hanem egyszerűen lemondtatok a Prime-ról és kész. Inkább Aida. L.O.L. Pedig lehet, hogy csak meg kellett volna emelni az értékeket BIOS-ban. Vagy normális lapot alárakni. A CPU patchek némely játékban piszkosul fogják az Intel procikat, és itt nem pár százalékról van szó. Aidát stressz tesztre használni meg hát.. :D.. Inkább hagyjuk.
    De azt mindenképpen kijelenthetjük, hogy óriási meglepetés az AMD procik ilyen szintű zabálása, 65W ide, vagy oda. Én tutira azt hittem, hogy az Intel kazánjai sokkal többet kérnek, de nagyon nem.
    Ha kivesszük a képletből a gagyi Aida tesztet, a többi totálisan reális fogyi szempontjából. Az Aida teszt egyszerűen totál fals, vegyétek már észre.

    Az is érdekes, hogy ha a kevés fogyiról van szó, akkor az Intel biztos a patchek miatt ilyen jó, mert visszafogja a patch a teljesítményt és a fogyit is, de amikor másban hasonlítjátok össze, - amikor lemarad valamiben, akkor nem jön szóba ugyanez. Hogy mi lenne, ha.. Semmi, mert a teszt nem reális. :D Ez meg, hogy egy setup a magasabb RAM frekire szarabbul reagál, mint az alacsonyabbra? És nem tűnik fel, hogy itt valami nem ok?

    Ezt a touché dolgot sem értem a címben. Az angol touch francia megfelelője, érintést, hozzáérést jelent, pl ha azt mondom, Ne pas touché! - az azt jelenti, hogy ne nyúlj hozzá. Szal a címet sem vágom, mire akar asszociálni. Akar? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák