Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Locutus #26 üzenetére

    Ezt a "telefonos navigálás komolytalan" dolgot szerintem gondold át. Nem egy idősebb (30-40-50-es) embert ismerek akiknek az okostelefonra váltás egyetlen indoka az volt, hogy van benne GPS. A navi pont egy olyan terület ahol kb semmi hátránya sincs az okostelefonnak egy dedikált navival szemben (ellenbeb pl a fényképezés), esetleg az, hogy ugye a teló aksija merül, de kocsiban amúgy is majdnem mindenki felrakja tölteni szvsz... Tudod ki fog magával navit cipelni meg külön frissítgetni benne a térképeket. Hívást meg felveszed aztán ugyan úgy megy tovább a navi egy jobb programnál, úgyhogy nem tudom ez mitől lenne baj.

    A hajlítás szerintem egy TV-nél butaság lévén jellemzően nem egyedül nézi az ember így valakinak nem lesz ideális. Az OLED meggyőző, de azért kiváncsi lennék a valós élettartamára. A többi "újítás" meg nagyon izzadságszagú, szerintem kevés ahhoz, hogy akinek már van egy fHD tévéje újat vegyen miattuk.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák