Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed_007

    aktív tag

    Versa 2-vel szívok nagyokat: orosz nyelvű a telefonos felülete (Alza-n vásároltam az órát pedig), és nem találom a nyelvváltás lehetőségét sem az órán, sem a telefonos appban, sem a számítógépre telepítettben. Nekem tökmindegy lenne, hogy magyar vagy angol, de az orosz túl van a lehetőségeimen.

    Az a furcsa, hogy mintha változna a felület nyelve: három napja telepítettem, induláskor angol volt minden, majd félig orosz, félig angol, majd többnyire angol, most pedig majdnem teljesen orosz. Odaadtam egy orosz nyelvű ismerősnek, ő sem találja a nyelvváltás lehetőségét. ... oppsz... miután megírtam a posztot, angolra váltott a telefonos felület... :Y :Y :Y :DD :W írom ezt szerkesztve a hozzászólást...

    Panaszkodni kell, Prohardver fórum tartalma alapján állítja a nyelvet a Fitbit :C :Y

    A szinkronizálás is késve történik: hiába lépek be a telefonos alkalmazásba vagy a számítógépre telepítettbe, csak a kb. 16 órával ezelőtti adatokat mutatja, kényszerített szinkronizáció kellett neki, hogy frissítsen.

    Ez nem az a problémamentes eszköz, amire vágytam, sőt inkább strsszfokozó gadget.
    :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák