Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pixelblondie

    aktív tag

    misx : Én is néztem neki az Elm-et, kategóriájában tényleg jó. És a klasszikus értelemben vett "zöld" mobil ^^. Sőt, ha már zöld, akkor Hazel. Szerintem szép képeket csinál.
    zh : Valóban egy példa volt, húgom elvárásait illetően.
    Egyébiránt számomra is természtesnek tűnik már régóta, hogy egy telefon már nem csak egy telefon. Boldog tulaja voltam már mindenféle csúcskészüléknek, folyton keresem a mást, az újat. Nem ezzel volt gondom, hanem azzal, hogy olvasom az emberek hozzászólásait, és néha elképedek az összevisszaságon, amikor közlik, mit akarnak.
    Az általuk óhajtott készülék legyen minél olcsóbb, legyen szupergyors, és legyen kompakt fényképezőgép is egyben.
    Ebben az írásomban azon akadtam fel, amiről Dany007 is írt, hogy ilyen kategóriában, mint amit legtöbben keresnek " max 40- 50k " nem fognak találni, mert ezek telefonok.
    Nem fényképezőgépek. Sokan ezt képtelenek felfogni, bár szerintem nem kell hozzá túl nagy agykapacitás.
    Abban viszont igazad van, hogy ugyan kevés számú, de van már készülék, amelyik meglépte ezt a szintet.
    De ez már erősen felsőkategória, nem érinti az emlitett célközönséget.

    [ Szerkesztve ]

    as good as it gets

Új hozzászólás Aktív témák