Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz bunfi #7 üzenetére

    Lehet hogy csak X összeg felett ingyenes a szállítás, de nehéz olyan keveset vásárolni náluk hogy ne legyen az. Pl. ha egy Sensei 310-et bedobsz a kosárba már ingyen hozzák, és persze EU-n belülről is szóval nem kell a vám miatt se aggódni.

    #13
    A SteelSeries Engine szerintem is nagyon jó, nem olyan ZS kategóriás feeling mint sok más driver, működik ahogy kell és sok lehetőséget ad, én is szeretem. Sőt volt pár konzolról portolt és/vagy konzolos irányítású játék, például a Witcher 3 is, amiknek a rettentő gyökér Key Bindings-eitől a hajam kihullott volna...
    De az Engine-vel meg lehet trükközni őket és agyvérzést se kapsz tőle, hogy egy hülye játék miatt el kell rontanod az egeret (pl. billentyűzet gombokat nyomkodsz az oldalsó gombjaival), mert csak akkor aktív az a profil ha az adott játék fut.
    Biztos 1-2 másik is tudja ezt, pl. a Razertől elvárnám, de nekem ez az első olyan egerem aminek a drivere úgy működik ahogy azt szeretném... pedig volt egy pár...

    #14
    Nekem garis gondom nem volt még velük, de örömmel hallom hogy normálisak ebben is. Persze ha annyira jó fejek lennének hogy elkezdenék gyártani a billentyűzeteiket magyar kiosztással is, na az lenne az igazi. :K

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák