Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    nekem csöppet más a véleményem a darabról.
    a díszletet leszámítva (ami tényleg zseniális volt!) full gagyi volt az egész. színészi teljesítményről nem beszélhetünk, artikulálni csak a fővámpír tudott, a több szövegének a 40%-át nem értettem (7-en voltunk, a többiek dettó), a táncosok közül mindig a középen álló nem mozgott a többiekkel szinkronba, és elég sokat is hibáztak, egymás szövegébe énekeltek. a zene kurva hangos volt. egyedül a nyominger volt jó, és mint tudjuk onnan látni, h valami szar, h egy mellékszereplővel kell nézhetővé tenni a történetet (lásd jégkorszak: mokány (vagy mi), Madagaszkár: pingvinek, stb.)
    az meg különösen zavaró volt, h 3 perces jelenetek után is tapsolt mindenki, mintha nem tudom mit láttak volna, de azt is tudjuk, h magyar közönség mindent megtapsol, nálunk nincs olyan, h valami megbukik...
    az nem a darab hibája, de azt is jó tudni, h az erkélyen kevesebb a lábtér, mint egy fapados repcsin, szóval napok alatt jött helyre csak a térdem
    ha tudom, ilyen lesz, akkor 10k-ért inkább vettem volna jegyet másik 3 értelmes darabra

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Muton #1 üzenetére

    Fura, én ezen hibák egyikét sem tapasztaltam - igaz, nem is tegnap láttam a darabot, hanem jó egy éve, Andrádi Zsanettel és Egyházi Gézával - mert ugye a fő szereposztások sem mindig ugyanazok.
    Összességében baromi jó volt és a leírásodat olvasva az az érzésem van, mintha egy tök más darabot néztél volna meg, valahol tök máshol. :F

    Mindenesetre egy kis kedvcsináló: Teljes a sötét

  • Crystalheart

    senior tag

    Zeneileg nem ér föl Az Operaház fantomja bokájáig sem, ezek után nem minősítem tovább. Poénnak elmenne, ha az amúgy poénosnak szánt szövegeket nem csapnivaló színészi teljesítménnyel adnák elő, mindegy, melyik szereposztással nézzük. (Ez sajnos a magyar zenés színház sajátossága: a szereplők a legtöbbször egyszerűen nem értenek eléggé a prózai színészethez, és ez alól a nagyon sztárolt Operett Színházas meg Madáchos tagok sem kivételek. Bírom azt is, hogy mindent fennhangon és mesterkélt hanglejtéssel mondanak, mintha nem lenne rajtuk mikrofon.) Összességében nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Ennek ellenére kis híján kívülről tudom a szövegét, mert húgom folyton mellettem tanulja. :\

Új hozzászólás Aktív témák