Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • love

    tag

    válasz st3v3np3t3r #7 üzenetére

    Persze értem, hogy addig nem követ el semmit, de most ha megnézed, akkor nem számoltam meg, de mondjuk 10 terméket eladott, és ebből ha csak 5-t valóban kifizetnek, akkor zsebbe tesz mondjuk 150e-t.
    A többi vissza megy, de ha nem valós címet adott meg, akkor max kiviszik valahova, azt a doboz hulladékot.

    Abban az esetben lenne valami,ha mind az 5 ember feljelentené, és a jófogás lenne olyan jó, hogy a már törölt hirdetéseket, meg számlaszámot kiadnák a rendőröknek.
    Az egész eltart vagy 1-1 1/2 évig, mire esetleg vissza is kapja a pénzét a vevő, az eladó meg kap egy kis büntetést....

    Nekem tesómat verték át, csak egy kis utána járást követően megtaláltuk őket, meg volt szinte minden adat, még a fb profil is,de végül tesóm nem akart velük semmit sem csinálni.
    Asszem akkor volt 2 gyerekük, kb. egy 3 és egy 5éves. Őket sajnáltam igazán csak, mert ezek után vajon mi lett velük, intézet, vagy nevelőkhöz kerültek(?), mert kb 6hónap után a rendőrség kijött, hogy keresik tesómat. Nem tudtuk, hogy még is miért keresik, de emiatt az ügy miatt jöttek, mert a többi sértett viszont feljelentette őket. Kiderült, hogy kb. 1-2 milliót csaltak ki az emberekből (telefonokat adtak többnyire).
    Úgy emlékszem, hogy mindenkit ki kellett fizessenek, meg börtönbe is mentek, de már nem emlékszem, hogy mennyi időre.

    Csak a Funky ;)

Új hozzászólás Aktív témák