Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dr. Akula #28 üzenetére

    nekem sincs problémám a tdk-val... 1db-ot csesztem el az utóbbi pár évben, azt is azért mert kicsit benyomva nekiálltam lemezt írni... (közben filmet néztem, vagy játszottam, passz...) és véletlen nem nyomtam át az írási sebességet 4x-re, aztán 16x-osan nem jött össze :)) de ez kb pár tucat 25/50-es guriga után 1 eset... lemezeikkel sem volt soha gondom... egyik ismerős is előszeretettel írt tdk lemezre... pedig ők aztán nagyban nyomták... szerintem 10-15év alatt 10-20k körül simán megírtak cd/dvd-t...
    a totál noname lemezeket leszámítva nekem samsung-gal volt már gondom meg philips-szel... 2001-2 körül voltak olyan philips lemezek, amiknek a dobozában szalmát találtunk (jókis taiwani anyag), meg úgy is jártunk régi philips-ekkel, hogy pár hét alatt kicsit lerohadt a lemezről itt-ott a fényvisszaverő réteg úgy h hozzá sem nyúltunk... de pl datace cd-ről ujjal le lehetett simogatni a fényvisszaverő fóliát, annyira hitvány volt... normális lemezen csontig dörzsölheted az ujjaid, akkor sem jön le... de ez már tényleg a nagyon "fosch" kategória...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák