Hirdetés

2018. november 17., szombat

(#1) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem valami szép szeirntem :U

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#2) Tomate

Tomate
(PH! kedvence)

Ez egy szimpla doboz. Semmi nincs benne-rajta ami annyira megfogná az embert (szvsz)

+36304906443

(#3) Móci

Móci
(PH! addikt)

Én szeretem az egyszerűséget, nekem tetszik. Valóban semmi extra, de ha jó áron lenne, lehet beneveznék rá. Ez meg majd kiderül.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) daa-raa

daa-raa
(Jómunkásember)

Szép letisztult design. Ha normális anyagból készül és jó az ára, akkor jó vétel. Csak az a fránya elforgatott vinyókeret...

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#5) tome.jr

tome.jr
(PH! addikt)

visszafogottan igényes kinézete - ez tényleg találó jellemzés. :C

[ Szerkesztve ]

(#6) Stiky

Stiky
(senior tag)

Egyik oldallapra raktak egy zajtompító szivacsot, nah puff, máshova is tehettek volna... :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) D.Orion

D.Orion
(PH! kedvence)

Nekem tetszik ez a házikó a két gyári 12cm-es(remélhetőleg halk ventivel). Elforgatott winyókeret nekem sem tetszik annyira, de ez még orvosolható némi házi barkáccsal.

Ár: Én ezért max.: 12K-t adnék, de ez nagyon max. ;]
(#6) Stiky: Mondjuk a másik oldallapra. :D

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#8) finest

finest
(PH! addikt)

Nekem erről a névről az Óz, a csodák csodája jut eszembe. Smaragdvárosban biztos smaragd-fekete házakba laknak a gépek.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9) Antibazsi

Antibazsi
(senior tag)

Ha becsukom az elejét honnan szívja a levegőt az első venti? Vagy az működés közben mindig nyitva kell legyen?

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. 2GB account is free! http://db.tt/ckBgsUO

(#10) Stiky válasza D.Orion (#7) üzenetére

Stiky
(senior tag)

Például. :D
Mert az alaplap meg az a lemez amire rögzíteni kell nemfog sokat.
De mehetett volna akkor már a tetejére is. Meg a slot-védők belső oldalára is. :U

(#11) D.Orion válasza Stiky (#10) üzenetére

D.Orion
(PH! kedvence)

Az az aljára viszont jutott(gyártói honlapon, képek). :DD

(#9) Antibazsi: Az elején van 2x7 díszítő vágás, talán ott. :(

[ Szerkesztve ]

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#12) daa-raa válasza Stiky (#10) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Létezik enélkül a szivacs nélkül is egyébként a ház.

Nyílván azért csak oda raktak, mert az az egyetlen merevítetlen nagyfelületű lemez a házban, ami akár be is rezonálhat.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#13) Kickass

Kickass
(őstag)

és attól a belső kályhacsőtől egy magasabb proci hűtő elfér?

Rainbow in the Dark

(#14) venember83 válasza Kickass (#13) üzenetére

venember83
(PH! nagyúr)

Nem, de könnyedén leszerelhető.

(#15) Morden24

Morden24
(PH! félisten)

Egyébként az elforgatott vinyókerettel mi a baja a népnek? Tényleg érdkelne, mert többször olvastam már - nekem is ilyen (mármint elforgatott keretes) a házam, én eddig csak előnyét láttam... :F

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) venember83 válasza Morden24 (#15) üzenetére

venember83
(PH! nagyúr)

Azt hiszem, az a gond, hogy meg kell törni a SATA kábelt, amennyiben nem L alakút használ az illető.

(#17) gooool válasza Morden24 (#15) üzenetére

gooool
(PH! addikt)

Helló!
Szerintem azért nem tetszik,mert az ilyen keret jobban megfogja a venti légáramát,amiből szinte semmi sem marad mire a ház végébe ér.A sima kereten pedig lazán áthalad a levegő,nem töri meg annyira a hűs áramlatot.
Még egy érv az is amit venember83 mondott.
Amúgy nem rossz ház,de én inkább Cooler Master-t vennék.Drágább,de az minőség. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv: Balázs ¤¤¤ "Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle." ¤¤¤

(#18) Morden24 válasza venember83 (#16) üzenetére

Morden24
(PH! félisten)

+ gooool

Áhá. Értem. Mondjuk nekem is csak 2 L alakú sata kábelem van, a maradék egy megtörik, bár nem különösebben durván.
A légáramot meg úgy oldottam meg, hogy nem közvetlenül egymás alatt vannak a vinyók (mondjuk ha több vinyóm lenne bent, akkor persze lehetne gond).

Mindegy, így már kapizsgálom, thx :)

Sectumsempra - For Enemies

(#19) rii

rii
(PH! nagyúr)

hány évnek kell még eltelnie, .. bazd, hogy a belsejét is lefújják feketére? :U
ez akkora luxus, hogy ha kiadsz egy házra 40.000-et, akkor kaphasd csak meg?

bár... a 70.000-es lyianlyiii-t sem képesek felújni ....

[ Szerkesztve ]

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#20) Stiky válasza rii (#19) üzenetére

Stiky
(senior tag)

Gondolom teli oldallapos házaknál nem érzik fontosságát. Aki meg plexiset választ az így járt. Vagy igen, vegyen drágát. ;]

(#21) zed1983

zed1983
(őstag)

A Spire-től még ez is jó :C

zed1983

(#22) rii válasza Stiky (#20) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

nem a plexi miatt dühöngök, hanem csak mert mindenhol ezt látom.

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#23) daa-raa válasza rii (#22) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

És miért olyan fontos, hogy a belseje is színre legyen "fújva"?

(#24) rii válasza daa-raa (#23) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

igényesség, esztétika, no meg a gép segge, ami nem minden esetben a fal felé néz.

(#25) ufocsalad

ufocsalad
(tag)

sziasztok!
A Spire nem nagy márka, a tápjuk(420W) nyögött egy 5600+ proci plusz 8800GT-től.
A háznak mért lenne a segge a falnál? minden csati ott van. :DDD
Végre lenne egy olyan ház amin minden az elején lenne...
A winyó meg a tér minden pozíciójában működik, viszont kéne rá egy jó nagy borda.kettő!

(#26) waterman_

waterman_
(fanatikus tag)

a szivacs semmit nem ér a ház oldalán. tulajdonképpen sehol nem ér semmit sem, a házban. tudom, mert már béleltem a gépházam (ahol 5*5 centinél nagyobb felület volt egyben) 3 mili vastag polifoam habbal, 3 mili vastag szivacsos állagú gumilappal, hasonló vastag parafarétegekkel, egyik sem. sőt, most 3 centi vastag dudorokkal teli akusztikus hangelnyelő szivacs van a házban és még így is tombolnak a winyók. a legtöbbet az ér, ha a winyókat nem csavarozom bele a keretbe, hanem erős gumikon lóg, akkor a legcsendesebb. a következő projectem az lesz, hogy másfél centi vastag rétegelt furnérlapból építek gépházat.. mert az ér valamit. amíg fémből lesz a gépház, addig a zaj az kijön.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe.. "A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja." Karinthy Frigyes

(#27) ufocsalad

ufocsalad
(tag)

A jó hőelvezetés miatt kellenek fém alkatrészek, és erre kellene a hangszigetelő anyagok.
Valahogy... :F

(#28) Antibazsi válasza D.Orion (#11) üzenetére

Antibazsi
(senior tag)

Pontosan! Az csak díszítő maratás,nem lyuk. Szóval ha használat közben nyitva kell lennie nálam megbukott...vagy becsukjuk és hagyjuk főni a vasakat plusz ha szerencsénk van még sipolni is fog. :(

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. 2GB account is free! http://db.tt/ckBgsUO

(#29) Puma K

Puma K
(PH! kedvence)

Ha márciusban vettem volna gépet akkor elgondolkodnék erősen ezen az Emerald Black Silent házikón persze ha normális áron adnák :U
Cooler Master Centurion 590 ya rasta!

[ Szerkesztve ]

"Ettől az egértől még a macskák is rettegnek annyira jó :)" - 2008 máj. 26. Logitech G5 V2

(#30) kariad

kariad
(őstag)

No a kis Spire is belehúzott! :C

(#31) daa-raa válasza rii (#24) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

A szép matt fekete (vagy akármilyen sötét) belső viszont elnyeli a hőt, és ott is tartja. Ha ezt kombinálod alacsony fordulatszámú, azaz kis légmozgatású ventilátorokkal (neadj passzív hűtéssel), akkor az a belső hőmérsékletben akár 4-5°C-ot is jelenthet pluszba. A nyers és fényes fémfelület ugyanis a hő nagyrészét visszaveri (az ezüst >95%-ban), ezáltal az nem reked a házban.

Nem véletlenül gőzölik fel arannyal a F1-es autók motorterét (ha szokás még egyáltalán), vagy gőzölték fel ezüsttel a MiG-25 hajtóműterét (illetve van sok repülőgép esetén külön beömlő a hajtóműtér hűtésére, ami torlónyomással működik). Bár ezek azért jóval nagyobb hőmennyiséggel kell, hogy megkűzdjenek.

Persze a hőelnyelés lehet előnyös is, mivel a felület hőeloszlását homogénebbé teszi. Alapvetően ezért lett "fekete" (valójában sötét vasoxidbarna) az A-12/SR-71 felülete is, így ugyanis a belépőélekről maga a festék vezette el a hő egy jelentős részét a sárkány többi, jóval kevésbé melegedő részeire. De ennek hatékonyságának van egy alapvető feltétele: a gép körüli jelentős légáramlás, ami egy zárt és alig szellőző (passzív, vagy lassú ventik) ház esetében nincs meg. Szóval a fekete belső szépen elvezeti a hőt oda is, ahova egyébként nem jutna el. Teljesen jó megoldás...

(#32) Daemon09

Daemon09
(őstag)

Elég unalmas ház. Nincs benne semmi extra. Nekem nem tetszik.

(#33) Horbal

Horbal
(őstag)

Ha olcsó lesz - jó lesz, nekem swordfinem van a Spire-től, 10k-ért nagy torony, ezért az árért bőven király. Anyagminőség/szerelhetőség átlagosnál picit jobb de semmi extra, ventik felejtősek, rohadt hangosak, az ajtó vékony műanyag, viszonylag tág illesztési tűrésekkel :D rgo rezeg :D

Mindent összevetve jó kis ház 10K-ért, sztem ez se lesz drága a pénzét valszeg meg fogja érni.

Nekem tetszik ez a szolid :D "dizájn"...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#34) ]Phobos[

]Phobos[
(senior tag)

Nekem teccik.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#35) Vassili

Vassili
(tag)

Átlagos,n semmi különleges nincs rajta, bemész a boltba 50 ugynilyet látsz csak lehet nem Spier van rá írva hanem valami más....

"A csend szar zajnak, dallamnak meg főleg!"

(#36) glutamin válasza daa-raa (#4) üzenetére

glutamin
(őstag)

Nekem speciel tetszik, hogy ílyen irányban vannak a vinyók. Bár nyilván van mindkét megoldásnak több előnye és hátránya.

Amit viszont nagyon csípnék, ha a hátsó venti helye egy teljesen öres lyuk lenne. esteleg kivehető rész vagy egy sokkal vékonyabb fémráccsal lefedhető (mint pl ami a tápokon van).

Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni

(#37) v.tom

v.tom
(őstag)

Nincs kék led? Akkor ez nem is ház. :D

(#38) rii válasza daa-raa (#31) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

ahm
ládd', ... erre nem is gondoltam

nemszótam

már csak a segge zavar, ... de mivel nem akarok sem ilyet, sem ehhez hasonlót venni, befogom arcom (:

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.