Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Chris Kiki #30 üzenetére

    Mit idegeskedsz?

    "Akkor tudná, ha meglenne az eredeti, amivel összehasonlítja. De az meg ugye nem adott.
    Hülyeség. Nem kell hozzá az eredeti, semmit semmivel nem kell összehasonlítani, maga a módosított kép tartalmaz minden szükséges információt."

    Mi hülyeség? Összehasonlításról beszéltem. Aki lenyúlja a képet, akkor tudná megmondani, hogy mit módosítottál rajta, ha meglenne az eredeti, ami alapján lehetne összehasonlítani. Két különböző dologról beszélsz. Én A-ról, te meg B-ről.

    "Ilyet te is tudsz kreálni bármikor, adott képpontokat el tudsz távolítani a képből. Mondjuk. Ez egy ekkora felbontásnál fel sem tűnik senkinek, csak te tudod, hogy hol keresd.
    Hülyeség. Nem tudod, hogy hol keresd, az egész képfelületre van szétszórva és elkódolva az információ. Szemmel nem észrevehető. Amit Te felvázoltál, az a vízjel."

    -és megint. Baromira nem erről írtam. Te nem tudod értelmezni, amit írok.
    Én ezt írtam:
    "Ilyet te is tudsz kreálni bármikor, adott képpontokat el tudsz távolítani a képből. Mondjuk. Ez egy ekkora felbontásnál fel sem tűnik senkinek, csak te tudod, hogy hol keresd."

    Te meg ezt:
    "Hülyeség. Nem tudod, hogy hol keresd, az egész képfelületre van szétszórva és elkódolva az információ"
    -Mi köze a kettőnek egymáshoz?
    Semmi. Te írsz összevissza minden hülyeséget. Arról beszéltem, hogy te is létre tudsz hozni manuálisan manipulált képet, amin TE tudod, hogy hol, mi lett manipulálva.
    Erre írod ezt:
    "Hülyeség. Nem tudod, hogy hol keresd, az egész képfelületre van szétszórva és elkódolva az információ"
    -Már hogyne tudnám, ha én hozom létre, manuálisan. Itt most felejtsd el a progikat, nem azokról beszélek. És abban a kommentben sem arról beszéltem, amit itt összevissza keversz.

    "Nem arról írtam, hogy AZ hogyan működik, hanem egy egyszerű módszerről, amit bárki megcsinálhat.
    Köszönjük! Feltaláltad a vízjelet! Nagyszerű!"
    -Nem nagyszerű. Mert szintén nem arról van szó. De teljesen mindegy mit írok, mert az a lényeg, hogy neked nem tetszik. Ok, akkor "beszélgess" csak tovább. :C :K

Új hozzászólás Aktív témák