Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Abu85 #27 üzenetére

    Oké, de ha változtattak valamin akkor miért nem máshogy rossz mint eddig? Én ha megfogok egy programmodult és újraírom, azt még ha elsőre rosszul is teszem, akkor is máshogy lesz rossz mint az eredeti volt. Ezen b*sztam fel magam, hogy 4 hónap után az egyetlen dolog ami változott az az, hogy nem kell újraindítanom a dwm.exe-t.

    Amúgy nagyjából tudom mit csinált az AMD, pont ezért hoztam fel őket példaként. Hogy nekik ezen az úton járni mennyibe kerül, meg hogy az nVidiának bármit is csinálni mennyibe kerül az engem elmondhatatlanul nem érdekel. Ott van egy termék, rá van írva mit tud, ők határozták meg az árát, megvettem, nem tudja. Az hogy nekik ezt a kerülőutat sokba kerül megcsinálni abszolút nem a fogyasztó problémája, pláne nem úgy hogy a hardverek és szoftverek árába bele van kalkulálva X év support is. Na, kérem azt a supportot.

    Azt hogy némelyik programnál nincs már exkluzív fullscreen azt meg hiába próbáltam elmagyarázni már több embernek is, mer ő bemegy a játékban a graphics settingsbe és rányom hogy Fullscreen és akkor ne, ott van, fullscreen... és nem értik meg hogy nem az.
    Ez a probléma egyébként kapóra is jön, mert így azok is szenvedhetnek a Windowed G-Sync problémáktól akik egyébként nem ablakban akarnának játszani... sőt 99%-ban biztos vagyok benne hogy ha valaha elkezdi az nVidia komolyan venni a hibát, annak pont ez lesz az oka. ;)

    Egyébként olvastam olyasmit is hogy a Redstone 5 insider buildjeivel meg már nem létezik ez a hiba, de hogy azért-e mert a korai insider buildekből valami teszt miatt kivették a WDDM 2.4-et vagy azért mert a WDDM 2.5-ben javítottak valamit ami ezt is érinti, azt sztem az úristen se fogja elárulni... Majd ősszel kiderül, ha addig az nVidia nem lépne valami értékelhetőt is...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák