Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WynNyback

    tag

    Pár napja egy leendő ügyféllel találkoztam egy kávézóba, hogy megvitassuk a készülő weblapját. Előtte beszélgettünk kicsit az informatikáról és egyet értettünk, hogy nagy változások előtt áll a világ. Aztán következtem én

    1. elővettem a laptopom ami 14" gép
    2. bekapcsoltam a Boot idő SSD-vel simán volt 30 másodperc
    3. beléptem a rendszerbe ismét eltelt 10 - 20 másodperc
    4. kikerestem a Power Point prezit és megnyitottam
    5. A tapipaddal és a billentyűzettel elkezdtem szerencsétlenkedni
    6. mivel a laptop kijelzője nem IPS ezért oldalról lehetetlen volt bármit is mutatni.

    majd jött ő

    1. előkapta az iPad-jét és hozzá a billt
    2. bekapcsolta ami kb be is bootolt
    3. Dropboxban megnyitotta a prezit (sokkal gyorsabban mint én TC-ben az érintőkijelzővel pif paf lehet haladni)
    4. az érintő kijelzővel tökéletesen prezentált egy kávézóban is

    Majd megfejelte a dolgokat, hogy azonnal küldözgette a dolgokat mindennel pillanatok alatt végzett hihetetlen gyorsan ténykedett az eszközön. Akkor ott azt éreztem, hogy egy ősember vagyok egy ősbunkóval a kezembe. Elmondta nagyon szereti sokáig kitart az aksi, kicsi bárhova eltudja vinni, egy igazi kis mindenes. Van neki is laptopja de csak akkor veszi elő mikor olyan jellegű munkát végez amihez elengedhetetlen a billentyűzet és az egér vagy a nagyobb teljesítmény de hozzá tette, hogy ez egyre ritkábban fordul elő ahogy egyre jobban megszokja az új eszközt.

    Szerintem ez a Sony cucc is ennyire előremutató, hordozható eszköznek, gyors prezikre, gyors munkákra, ezek az eszközök praktikusabbak mint a laptopok. Ezért nem gondolom túlárazottnak sem. Magam is tervezem egy ilyen vagy hasonló eszköz beszerzését, a laptop pedig a húzósabb melókra fog maradni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák