Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz DonDragonka #9165 üzenetére

    Látom ingyenes ez a sygic :) Mennyire jó és áttekinthető? És a Sygicen belül melyiket használod?

    Nekem is csinált filmet :D Érdekes telefon :D

    Nekem a beállítás: 100, 100, 0 nekem ez jónak tűnik, de ha feltölt a Z3 akkor tesztelem a beállításod :) nekem ez a beállítás jött be, ez csökkent legkevésbé a fényerőn.

    [ Szerkesztve ]

    El errar es humano y el perdonar, divino.

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz DonDragonka #9165 üzenetére

    1. Akkor a pl. Samsung is veszélyezteti a saját fényképezőgép piacát? Talán nem.
    2. Való igaz, hogy kézi módban sokkal jobb képeket csinál. Ez nekem nem volt meglepő, mert ebből a szempontból a Nokia 808 ue. Ahogy nálam megy : 8 MPx, kézi, 16:9. A magam részéről meg vagyok vele elégedve, pedig ott van mellette a 808 is. (Ezzel nem azt mondtam, hogy jobb képeket csinál mint a 808. Csak mielőtt valaki...)
    Viszont érdekesség képpen említeném, hogy beltérben, kézből, vaku nélkül(!) bizonyos tekintetben jobb mint a 808.

    (#9166) DonDragonka Én is állítottam a kijelző fehéregyensúlyán, de csak picit. Ahogy a szememnek tetszett.

    [ Szerkesztve ]

    valami

  • vicze

    félisten

    válasz DonDragonka #9165 üzenetére

    Nem indítottál vitát ez on going...

    Nem random generátor van benne hanem bizonyos körülmények között jobb bizonyosak között meg rosszabb, főleg mert nem tudod/tudja a fehéregyensúlyt megfelelően a teljes képhez/fókuszhoz mérni.
    Kifejezettem a Superiorauto, ami elég erősen elöltetve van, az nagyon sokszor rosszul méri fel a körülményeket és egyrészt lassítja a fényképezést, másrészt egyszerűen rossz képet csinál. Ez ugye csak 8MP-re képes.
    Másik dolog hogy a 20MP szinte teljesen felesleges, mert akkor nincs semmi manuál állítási lehetőség, csak 8MP-n, így a valóságban értelmes képet igazából csak 8MP-n lehet készíteni. Így az egész 20MP totál értelmetlenné válik mert csak iszonyatosan lassítja az egész fényképezést ahelyett hogy gyors lenne, pont olyan mint amilyen egy mobilba kéne.
    Legrosszabb hogy a Z3+ is ugyan ilyen képet csinál, gyakorlatilag az új szenzor ellenére semmivel se jobb, ugyan az az mosott olajfestményt kap az ember. Mintha meg se próbálnák javítani... :(

    Amúgy a GPS tényleg nagyon gyors és pontos.

    (#9166): A napi videó összefoglalókat a Movie Creator app csinálja, az aktuális képekből összerakva. Van napi/heti/havi, és nem lehet értelmesen kikapcsolni, úgyhogy nálam az app letiltásra került.
    Videót ugyan úgy lehet szerkeszteni ezután is gond nélkül, csak a videó kreálgatás tűnik el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák