Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.F.G.

    senior tag

    válasz bedibazsa #9148 üzenetére

    +1

    illetve:

    - a tökéletes telefon soha nem fog megszületni kompromisszumot mindig fog kelleni kötni, kisebbet nagyobbat

    - kell valamit hagyni a következő modellre is amin lehet javítani :D

    - így is elég sok minden ki lett javítva akár v-hez képest is PL: (BT, WIFI) ez két csatlakozási módot nagyon sokan és sokat használjuk és pl wifin keresztül a szálloda előtt skypoltam külföldön gond nélkül akadás mentesen
    (persze lehet, hogy pont jó volt a rálátás az adó eszközre, de mindenhol távolabbról és stabilabban csatlakozik a wifi-re, és az is lehet, hogy V után nagy a kontraszt nekem, mert abban nem volt túl jó)

    - ameddig nem lesz baja melegedjen, a méretéhez és a teljesítményéhez képest nem csoda, hogy melegszik..
    :))
    Nekem most 1 elvárásom lenne Z3C-vel kapcsolatban, hogy legyen tartós, mert nem kevés pénzt adtunk ki érte!
    + a kiegészítők (mágneses töltőfej, dokkoló, tok, fólia előre hátra, össze adni sem merem...)

    - a képek és a videók minőségével elégedett vagyok (de majd még ha lesz időm jobban és figyelmesebben megnézem és összevetem a képeket a V vel készítettekkel, mert csak átdobtam a memória kártyát és összefolyik nem tűnt fel különbség a képek között lehet azért mert eddig csak telón néztem )

    Ezeknek a játékoknak mi a teljes neve: DH5, A8, MCx ? :D (nem szoktam játszani telon, de lehet kíváncsiságból kipróbálom)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák