Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n.tamás

    újonc

    válasz KZP #12860 üzenetére

    Nem töltöttem le rá semmit! És a szervízben első alkalommal szoftvert frissítettek és elszállt minden! csak gyári programok voltak- vannak rajta. már nem is tettem rá semmit hogy nehogy az legyen hogy egy másik app a hibás. de ha még a gyári programokkal is szar..... nemlehet vele menni sehova mert folyton lemerűl! van rajta mobil labor az sokszor azt írja az akksira hogy 46-48 fok, hűtsem le! a kamera az folyton melegedés miatt kikapcsol, de ezt már mikor megvettem is probléma volt, nagymelegben néha csinálta máskor nem! de most újra tapasztaltam! hát már beszéltem sok szerv el, ma akartam harmadjára vissza vinni a t mobileba leadni a szervízbe, de debrecenben 2 napig ma és holnap zárva vannak! kis üzletbe le lehetne adni, de oda akarom adni, ott akarok balhézni ahol vettem...... minden esetre tanácstalan vagyok! régen nagyon fasza volt, sok használat mellett is simán bírt 2 napot! most felet se!!! és sokszor tűzforró! DE a szemét szervíz meg nem vállalja fel a hibát ők nem tapasztalják és nem is csinálják meg. pedig a 2 év garanciából még bőven van...... :W

Új hozzászólás Aktív témák