Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Ház ez sem jött be.
    Én nagyon akarok egy kompakt telefont, de ez egyáltalán nem az!
    135mm az nem kompakt! 12.5mm vastagság sem sikerült, és még akku is halvány.
    (Legalább nem annyira baltával faragott mint a előZőek, és nem karistolja majd szét a tulajok farzsebét egy hónap alatt.)
    A kávából szépen visszavettek, de ez még nem a jó megoldás, csak pofoztak egy kicsit a régi gázos kávákon.
    LG G6 kávája ami a helyes mód szerintem, a többi félelmetes.
    DE 16:9-es kijelzővel! Rövidebb telefont akarok, nem tepsit még nagyobb és megfoghatatlan kijelzővel.

    A 210eFt meg horror. Szép hogy csúcs hardvert is bele tudnak tuszkolni, de azért akarok én pl. kompakt mobilt mert nem ezzel akarom megoldani nyomorult kis életem összes ügyét, hanem vannak az adott célokra sokkal sokkal alkalmasabb gépeim is tablet és igazi pc stb., így jó lenne szimplább alternatíva IS olcsóbban.
    Szeretnék egy olyan telefont ami normálisan befér a zsebembe, bírok telefonálni és jól fényképezni,
    és nem hitvány a bele (mint a korábbi sok szétbutított "mini"phone) de a csúcs HW felesleges bele,
    Doom6-ot nem ezen akarok játszani.
    Nem kell arcfelismerés, mert okádok tőle, nem kell púpos lekanyarodó üveg sem, mert drága a kijelzőcsere, és hasonló innovációk.
    Igazából kb egy Xiaomi 4X lenne jó 4.5"-on, és újragondolt kávákkal, és házzal.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák