Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz elefant #16 üzenetére

    Szia!

    A tv valószínűleg azért nem játszott le nálatok semmit, mert nem volt regisztrálva a DivX honalapján!

    Ha még megvan a tv akkor a Beállítások menü (1. oszlop) Kép beállítás, és ott a lista végén lesz ha jól emlékszem a DivX VOD menü. Ott már csak követni kell az utasításokat és megy.

    (Azért hozzá tenném, hogy ahogy néztem csak a Fat32-es fájlrendszert támogatja a készülék)

    #27 k.

    A Smart funkció beállítása után, még nem kell feladnod, szépen lépj ki a menüből, vagy ha az arány állító gombbal állítottad Smart-ra, akkor nem kell mást csinálni, mint a fel, le, jobbra, balra nyíllal a távirányítón odébb pakolni a képet ahogy tetszik :)

    Ha ez még mindig nem a legjobb, akkor pedig vissza a menü, beállítások, kép beállítás, valahol ebben a menüben van a képernyő, vagy képernyő formátuma beállítás, ott még tudod állítani a függőleges méretét a képnek.

    (Sorry nem emlékszem pontosan a menük teljes felépítésére, már lassan egy hónapja nem fogdostam Sony távirányítót :S )

    #49 Quan-Chi

    Azért az a talp jó lesz műanyagnak is :D nem egyet raktam már össze... 50.000 forintért adják a 40"-es mérethez... inkább kihagyom

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák