Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) velizare

velizare
(veterán)

elég jól ki kell egyensúlyozni, hogy ne legyen zavaró, és a helyéről se szédüljön le.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#2) Sanyi.mTs

Sanyi.mTs
(őstag)

1 feltöltéssel mennyi ideig tud működni?

(#3) szisa válasza Sanyi.mTs (#2) üzenetére

szisa
(csendes tag)

8 órát olvastam egy cikkben, de majd a tesztekből kiderül, hogy tényleg mennyit bír.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) fordfairlane

fordfairlane
(veterán)

Sonynak van már ilyen, vagy ehhez hasonló modellje. A modellszámra nem emlékszem, de hogy nem ez az első sportolóknak való modell, az egész biztos.

Közben megtaláltam: [link]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#5) bigmasterg

bigmasterg
(addikt)

Ez fülhallgató, nem fejhallgató. :U

˙

(#6) Flashback

Flashback
(addikt)

ha még BT is lenne benne...

[ Szerkesztve ] Everything begins with an idea...

(#7) kerelo

kerelo
(senior tag)

Jó cucc

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#8) MaUser

MaUser
(addikt)

Háromszor nehezebb, mint egy Sennheiser PMX80 kábellel együtt. Így ez futáshoz tökéletesen alkalmatlan. :U

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) Wind-Storm

Wind-Storm
(őstag)

Ez csodás.. :C

(#10) banhammer

banhammer
(veterán)

Soha többet Sony MP3 lejátszót.

Egyszerűen röhelyes, hogy minden szar felesleges programot fel kell rakni a gépre, hogy zene hallgatásra tudja használni az ember.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) bigmasterg válasza banhammer (#10) üzenetére

bigmasterg
(addikt)

Az iPodokhoz képest megváltás a sony lejátszóival szenvedni. :)

˙

(#12) banhammer válasza bigmasterg (#11) üzenetére

banhammer
(veterán)

Nekem már az a szenvedés is sok volt.

Én egyszerűen zenét akarok hallgatni és nem bűvészkedni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) shev7 válasza banhammer (#12) üzenetére

shev7
(veterán)

Az elozo modell van meg nekem. Nem kell semmilyen buveszkedes. Sima usb kabellel csatlakozik a gepre, siman lehet ra masolni a content transfer nelkul is. Az csak a zapp-in funkciohoz kell.

Hogy futasra mennyire alkalmas, azt nem tudom, nem szoktam futni, de egyebb sporthoz nem rossz, nem esik ki. Elso par alkalommal furcsa volt az extra suly, de gyorsan megszoktam.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#14) hapondragon

hapondragon
(csendes tag)

tényleg meg kell kicsit szokni a "súlyát" (egy fülhallgatóhoz képest), de hamar megy és a gombok is kézre állnak, bűvészkedni meg nem nagyon kell a zenefelpakoláshoz. mondjuk én szinte semmit sem tettem fel a pc-re :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.