Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Graphics #8 üzenetére

    1. Nem voltam bele szerelmes és akkoriban még hittem a nagy ő -ben.
    2. Most sem szeretnék gyereket. Gondolhatod, hogy akkor mennyire vágytam rá.
    3. Még ha akartam volna és szerelmes lettem volna, akkor is ott lett volna a szívproblémája. Szerencsére nem lett baj, de volt benne rizikó.
    Nem úgy látom, hogy most boldog lenne. Ami engem illet, az én poharam félig tele szokott lenni. Persze, vannak beteljesületlen vágyaim, de összességében ki vagyok békülve a sorsommal.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • totron

    őstag

    válasz Graphics #8 üzenetére

    ( szerintem boldog, a nő erre van programozva, a férfi kicsit más logika mentén működik)
    Az említett döntések és javítás intézményein túl épp ezért hagynak el kíméletlenül ha már nem tudnak boldogsággépként használni. Tisztelet a kivételnek és bla bla, de nem olyan nagyon sok kivétel van ez alól, az a nagy büdös igazság...
    Ugyanez a gyakorlatban: rád állva érzelmileg, s ha akad 1-1 befordultabb, borúsabb napod akkor teljesen átveszi azt is, leköveti, lemásolja, hiszen kapcsolódva van, logikus, nem? Hát ez egy jó nagy hátulütő és ennek a kiküszöbölésére még egy kifejlett érzelmi intelligencia sem elegendő mindig. De ez is csak egy formája a pasin való csüngésnek. A kölcsönös, adott esetben támogatni is képes partnerség a nyerő, nem a függeszkedés. A lányok, nők a másodperc törtrésze alatt kiszúrják és irtják a szoknyaszél-fogást, visszirányban persze legitim a dolog, hosszabb lappangási idővel. Hm-hm.

    Csak érdekelnek a különböző élethelyzetek okai.
    Nagyon helyes, egyben kevesek sportja az okkeresés. :(

    (#9) Somatom, ezt hosszan lehetne boncolgatni, de összességében kell azért a szerelem az elején szerintem.

    (#32) fatpingvin, mindig is túltolt egójátéknak tartottam a "tovább élek az utódomban". Bizonyos/többfajta értelemben, aktív és passzív nevelés-nevelődés hatásaiként, genetikailag 50%-ban, nyilván. Mégis az egó önéltetése olyan hamisan cseng ilyen kijelentésekkor (reménykedésekkor).

Új hozzászólás Aktív témák