Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) gyiku

gyiku
(nagyúr)

Dsub minek, miert nem dvi?
Melyik pocival all meg 50-60w-ban a fogyaszas?

hüllő

(#2) vinibali

vinibali
(őstag)

elképesztő mérethez mostmár hasonló teljesítmény fog társulni? :) nagyon komolyan megcsinálták ezt a lapot, nincs még infó arról mekkora csíkszélességgel készül a hídja, hogy ekkora - még a fél területén csonkított - borda elég neki? :Y

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#3) Oliverda válasza gyiku (#1) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Majd a 45 wattosokkal.

A DVI nem fért volna el.

[ Szerkesztve ]

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#4) fricz19

fricz19
(őstag)

Ez igen, egy ilyenre még én is beneveznék.
Pont van egy rossz DVDplayer, amiben pofásan mutatna:)

(#5) lujó55

lujó55
(őstag)

csini...
Már csak egy passzos, de szellős házikó kell hozzá és király gép.

(#6) hyperman25

hyperman25
(tag)

Na végre, erre vártam! :DD

Most már csak az új Hybrid Crossfire képességeire vagyok kíváncsi.

(#7) Male válasza vinibali (#2) üzenetére

Male
(veterán)

Az csak egy déli hídnak fele meg, amire eddig se nagyon raktak nagyobb bordát.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#8) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Aranyos, és jól felszerelt! :)

(#9) gyiku válasza Oliverda (#3) üzenetére

gyiku
(nagyúr)

melyikek a 45w-sek? vagy eleg 1 link is, lemaradtam kicsit.

es dsub helyett gondoltam a dvi-t, ugy sem ferne el?

hüllő

(#10) Oliverda válasza gyiku (#9) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Azok majd a második körben érkeznek a jelenlegi tervek szerint.

Nem férne el. A DVI szélesebb.

(#11) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Ez nagyon jó cuccnak tûnik. Már régóta gondolkodom egy miniatür gamer pc-ben.
Bulldozer-hez nem tudni már, hogy lesz e hasonló lap?

(#12) pmheros

pmheros
(senior tag)

amint meglesznek a 45W -os apu -k abban a pillanatban váltok, mert arra már érdemes lesz
:C

nem vagyok tökéletes

(#13) gyiku válasza Oliverda (#10) üzenetére

gyiku
(nagyúr)

masodik kor mikor rajtol?
elso kor hany wattos?

hüllő

(#14) atti_2010 válasza Eddie141 (#11) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Minek is egy ilyen mini lap egy felső kat. CPU-hoz?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#15) Oliverda válasza gyiku (#13) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Nem tudom pontosan. Gondolom valamikor ősszel.

100 és 65.

atti_2010: Mert lehet, hogy neki lehet pont erre van szüksége. Ne legyen már megint abból egy teljesen felesleges vita, hogy kinek éppen mire van szüksége.

[ Szerkesztve ]

(#16) EarL 007 válasza atti_2010 (#14) üzenetére

EarL 007
(veterán)

"Kicsi a bors, de erős", kisméretű játékos PC-hez. ;)

(#17) Fr3eWar

Fr3eWar
(őstag)

Miért van két CPU FAN?

(#18) aDM|RaL^ válasza Fr3eWar (#17) üzenetére

aDM|RaL^
(őstag)

Az egyik 4 pines, a másik 3... : D Nem tudom miért.

Miket észre nem veszel...: DD

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#19) Oliverda válasza Fr3eWar (#17) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Gondolom ezért:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) atti_2010 válasza EarL 007 (#16) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Ahhoz elég egy 4 magos Llano is,1 6670-el HCF-ben.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) Oliverda válasza atti_2010 (#20) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Mifene? Láttál már tesztet róla? Amennyiben nem, akkor pedig még nem tudhatod.

Másrészt mi van ha egy kisméretű gépet akar erős CPU-val?

...hagy döntse már el mindenki, hogy neki mire van szüksége.

[ Szerkesztve ]

(#22) atti_2010 válasza Oliverda (#21) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Ha jól látom itt mindenkinek csak veled megegyező véleménye lehet mert másképp törlöd a hozzászoktatást, jó irányba indítottad ezt a fórumot mióta elment Abu.

[ Szerkesztve ]

(#23) Recon666

Recon666
(Közösségépítő)

Kicsi és erős is.

Audio Technica A990Z + kercsó SztratosZ || Xonar Essence STX || Microlab Solo6c

(#24) GIJoe

GIJoe
(őstag)

:C Asrock C50el adott ki vmi csini mini cuccot?

(#25) Oliverda válasza atti_2010 (#22) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Már bocs, de én voltam az itt aki azonnal ráugrott a másikra, mert esetleg valami olyanra vágyik ami szerinted felesleges?

Az OFF vita pedig továbbra sem szükséges. A múltkorinak sem lett jó vége.:U

Azt viszont szívesen venné mindenki, ha elmesélnéd, hogy egy 4 magos Llano,1 6670-el HCF-ben pontosan mire képes.

[ Szerkesztve ]

(#26) antikomcsi válasza Oliverda (#21) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Tesztet én sem láttam, de ez a lap nekem tetszik. Van egy két ismerős, aki kicsi gépet szeretne. És, hogy őszinte legyek, nálam ez a lap meg is ásta a brazos sírját. A legkisebb APU-val is tökéletesen elegendő lesz, külön vga nélkül.

Elméletileg ezek is június közepe felé jönnek?

(#27) Oliverda válasza antikomcsi (#26) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Jó, de azért szerintem egy ilyen lap meg egy legkisebb belevaló APU többe is fog kerülni és többet is fog fogyasztani mint a Brazos. Nyilván a teljesítménye is nagyobb lesz, ehhez nem fér kétség.

Igen, elvileg június közepe.

(#28) atti_2010 válasza Oliverda (#25) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Pontosat en sem tudhatok de maga a 6670-sem egy gyenge VGA, HCF-ben egy 6550 -el akkor sem lehet rossz ha az utóbbit valamelyest visszafogja az alaplapi memória, de szóljál ha tévedek. Továbbra se nagyon látom értelmét egy ilyen kicsi lapot betenni erős játék gépnek, egy alkalminak viszont megfelelhet de abba minek a Buldozer.

(#29) antikomcsi válasza Oliverda (#27) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Igen, nyilván többe kerül, és többet is fogyaszt, de én már látatlanba is azt mondom, hogy van egy réteg, akinek megéri a felárat. Remélem nem tévedek. Viszont egy jól megválasztott táppal, szerintem a fogyasztása sem lesz vészes, hisz egy ilyen rendszer csak nagyon ritkán menne 100% körüli terheléssel.

Ez végre egy olyan termék(vonal), ahol azt mondom..... ez igen. :B

(#28) atti_2010

Látod erről beszél Oli! Felhasználói szokások........
A 6670 szerintem egy borzasztó gyenge vga. Szerinted meg erős. És az igazság az, hogy egyikünknek sincs igaza, és mindkettőknek az van. Ugyanis ez teljesen egyedi megítélés kérdése.

Meg ne feledd, hogy a memória nem csak az aput korlátozza, hanem magát a diszkrét vga-t is. Amit a diszkrét vga számol, azt mind keresztül kell tolni az apu-n. Lehet ám, hogy itt lesz a szűk keresztmetszet.

Ezért kell megvárni a kézzelfogható teszteket, és majd meglátjuk milyen lett a dolog. Ezt mondja szerintem Oli is, minden vélt gonosz szándék nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#30) Móci

Móci
(addikt)

Pofás kis lap, nagyon tetszik. Elég komoly kis 'htpc' építhető belőle szerintem, bár ugye még sem az ár, sem a teljesítmény nem ismert. Sajnos.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) atti_2010 válasza antikomcsi (#29) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Egy ilyen:(IMG:/dl/upc/2011-05/135120_40.png)(/IMG) adapterrel lehet hozna meglepiket.

(#32) Oliverda válasza atti_2010 (#28) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Full HD mellett, maximum részletességhez már nem biztos, hogy elég lesz a legerősebb Llano + 6670 páros.

[ Szerkesztve ]

(#33) toldy válasza atti_2010 (#28) üzenetére

toldy
(őstag)

Szerinted én miért szeretnék itx alapokon egy z68lapba egy i7-2600k és egy gtx590/6990 8gb rammal? :B :U

De hogy on is legyek, örülök ennek lapnap, bár az elrendezésnek kevésbé, remélem lesz sok társa ( am3+ is).

Az élet nem habostorta.

(#34) atti_2010 válasza Oliverda (#32) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Az lehet, de én nem is Full HD-s gépre gondoltam max részletességgel mert az már profi gép és ahhoz kellhet a Bulldozer, amúgy az egyik gépem 4670-el Full HD-ben működik igaz csak közepes részletességen de mindent visz normális FPS-en.

(#35) kcsa válasza Oliverda (#10) üzenetére

kcsa
(veterán)

Elférne, ha a csatlakozók korrektül a lap szélétől kezdődnének (pl sodimm alkalmazása esetén)

(#36) mghltm válasza toldy (#33) üzenetére

mghltm
(addikt)

hat nem sokat filoztak az elrendezesen: a referenciahoz kepest elforgattak 90 fokkal mindent az oramutato jarasaval azonos iranyba, a szukseges alkatreszeket felhoztak a ram csatlakozok helyere es elkeszult az asrock megoldasa. gondolom majd idovel atgondoljak a dolgokat es javitanak az elrendezesen ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#37) EarL 007 válasza atti_2010 (#28) üzenetére

EarL 007
(veterán)

Kis méret != kis teljesítmény. Egyre többen vannak, akik nem szeretik a helypazarló nagy torony házakat, amikor ugyanaz a teljesítmény elfér kicsiben is. :) Egy példa a játékra is szánt kisgépre. [link]

(#36) tiborandras: Viszont ha megfigyeled ez a lap, illetve elrendezése tökéletesen passzol az olyan mini-ITX házakba, amelyekben elöl van egy venti, pl. SS SG05, így a főtápkábel nincs útban. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) HookR válasza mghltm (#36) üzenetére

HookR
(őstag)

"elforgattak 90 fokkal mindent az oramutato jarasaval azonos iranyba"

Végülis, ha az alaplap túloldaláról nézed... ;)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#39) antikomcsi válasza atti_2010 (#34) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Megint csak érdekes, hogy mi a normális FPS?

Ugyanis ebben a gépben, pont egy zafir 4670-em van és 1280x1024-ben, alap grafikával sem nevezném az FPS-értéket elegendőnek BFBC2 multiban. Ha pedig feljebb veszem a részletességet, vagy a felbontást, számomra az már diavetítés. Gyakorlatilag már ezzel a 19"-os crt-vel is élvezhetetlen a játék 4670-el, 1920x1080-be nem is érdemes gondolkodni vele.

Én így látom, Te meg máshogy, és ezzel nem azt mondom, hogy a 4670 rossz, csupán azt, hogy se a 4670, se pl. a 6670 nem való nekem játékra.

Egy Full HD ma már nem profi dolog, ha végignézed a 22-24"-os monitor kínálatot, szinte mindnek ez a natív felbontása. Szerintem ezeknél kisebb kijelzőben manapság már nem érdemes gondolkodni vásárláskor.

(#40) hyperman25 válasza antikomcsi (#39) üzenetére

hyperman25
(tag)

Nagy monitoron is lehet kisebb felbontásban játszani. Én is egy e3300+hd4770-essel játszok Dirt 3-t 1366x768-as felbontásban egy 22 colos, fullHD monitoron. Medium beállítások, mininum fps 31. És piszok jól néz ki így is a játék.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit költ számítógépre. Én ennyit költöttem és boldog vagyok. :P

(#41) antikomcsi válasza hyperman25 (#40) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Más nem is számít! ;)

(#42) mghltm válasza HookR (#38) üzenetére

mghltm
(addikt)

igazad van, mea culpa :K :R

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#43) Srodney

Srodney
(senior tag)

asrock!!!! :C :R :R

(#44) nandon

nandon
(tag)

Sejtettem, hogy Asrock az elsők között fog megjelenni valami ilyennel... :D
Egyre több ember gondolkodik mini-itx méretben... Ügyes kis lapocska ez, és remélhetőleg az Asrock gondoskodik a reális árról is! :)

RISC86 Power

(#45) daa-raa válasza atti_2010 (#28) üzenetére

daa-raa
(titán)

"Továbbra se nagyon látom értelmét egy ilyen kicsi lapot betenni erős játék gépnek"

Pedig pl LANParty-ra egy fokkal élvezetesebb ilyet vinni, mint egy 15-20kg-os fullATX cuccot.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#46) FireKeeper válasza daa-raa (#45) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

de akkor nincs meg az igazi "Feel the power" érzés. :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#47) daa-raa válasza FireKeeper (#46) üzenetére

daa-raa
(titán)

Bele kell pisálni a konnektorba. Akkor lesz.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#48) Oliverda válasza daa-raa (#47) üzenetére

Oliverda
(félisten)

:DDD

(#49) dabadab válasza Oliverda (#3) üzenetére

dabadab
(félisten)

Ezek a 45W-os izék kb. mennyit ehetnek idle-ben?
Érzem én, hogy ez problematikus kérdés :), csak azon töprengek, hogy valami mITX cuccot kellene összerakni desktopnak és eddig ez tűnik a legéletképesebb megoldásnak, mert az inteles APU-k elég harmatnak tűnnek.

DRM is theft

(#50) Oliverda válasza dabadab (#49) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Kettőt és könnyebbet.:) Ráadásul ebben lesz grafikus mag is, ami szintén kér enni. Tippem szerint egy windows desktop-on állva, különösebb terhelés nélkül szerintem pár watt lehet majd a processzor idle fogyasztása (<10 W). Ezekben már lesz power gating és komlyabb clock gating is.

Az órajelkapuzást követően implementálásra kerül a Nehalem-ben már feltűnt tápkapuzás is. A SOI gyártástechnológiának köszönhetően rendelkezésre álló tízszer hatékonyabb, NFET tápkapuzó tranzisztorok használatával a kapcsolóüzemű működésből eredő veszteség mellett a szivárgási áram is a zéró közelébe redukálható, az éppen inaktív egységeknél. Így egy adott lekapcsolt rész teljes fogyasztása szinte nullára csökkenhet. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.