Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz t72killer #21 üzenetére

    ktg-hatékony első látásra, de ugye a kijelzője csak IPS (nekem ennyiért azért nem), ráadásul ahogy olvasom a kontrasztja átlag alatti. Még egy rossz pont így nyáron különösen.
    Amúgy ezt a vízállóságot nem nagyon értem. Nekem az utolsó telefonom ami vízálló volt, az a Motorola Defy volt, és egyben ez volt az első okostelóm is :D Akkor jó poén volt sörbe bedobni, és jééé működik, de semmi más hasznát nem látom. Ha zuhog az eső, akkor nem telefonálok, meg amúgyis esernyő alatt vagyok, ahol meg megint lehet telefonálni. Ha csak csepereg az eső, akkor simán telefonálok, és ilyen helyzetben egy telefonom sem ment még tönkre. Ha véletlenül az autó rámfröccsenti a vizet akkor letörlöm és kész, és ebből sem volt gond. Medence alján meg nem fotózom, tengerben szintúgy nem. Amúgy a Oneplus a 6-ostól kezdett odafigyelni a kamerára. legalábbis hardverben, szoftverrel mindig kicsit le vannak maradva. 7T esetén már felemelkedett a jók közé, de a szoftverben mindig van egy fél éves lemaradás. Minden úgy telójuknak kell fél év mire rendbenrakják a szoftvert. Amúgy érdekes, hogy a Oneplus One annó jó kamerával bírt, legalábbis akkori szemmel. Én azzal baromi jó képeket tudtam csinálni. Aztán vettem Oneplus 2-őt, és akkor kiábrándultam a Oneplusból, egészen most januárig, bár a 3T-n gondolkodtam, csak féltem a 2-es után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák