Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Ste #137 üzenetére

    Nem tudom, hanyan programoztak nvidiat sli-ben, szerintem kiforratlansagrol nincs szo (van egy par bug, de hol nincs), megvan, hogy hogy mukszik, lehet ugy irni a szoftvert, hogy ezzel gyorsulast ersz el, lehet ugy irni, hogy nem. Azt is ertem, hogy van amira a CF jobb, de ezek egyelore nem olyan technologiak, hogy altalaban barmilyen softwert gyorsitanak, eleg sok melo van benne, ha valami komplex dolgot direkt ugy csinal az ember, hogy az SLI gyorsitja.
    Magam reszerol fel sem merul, hogy barmit SLI-vel gyorsitsak, tul sok a kotottseg, inkabb framenkent kulon kartyan renderelek mindent, visszaolvasom az eredmenyt, es hopp, majdnem linearisan novekszik a sebesseg a GPU-k szama fuggvenyeben (7 GPU-ig probaltam, igaz nekem csak 24-30 fps kell).
    Szal szerintem hiba, ha valaki az SLI vagy a CF technologiat szidja, ha nem ugy megy a jatek, ahogy szeretne a multigpu-s konfigon. Max a marketingeseket lehet szidni, hogy nem zsiroztak le a jatekfejlesztokkel a megfelelo tamogatast (ami ugye eleg sok pluszmelo manapsag, amikor nem doom2 szintu grafikat akarnak a nepek latni).
    Persze nem azt mondom, hogy nem lehet tesztelni, csak azt a kovetkeztetest nem kell ebbol tevesen levonni, hogy itt konkretan a technologiat teszteli az ember.

Új hozzászólás Aktív témák