Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    8 évig füstöltem, amikor egy vizsga eredményhirdetéskor pár óra alatt kb 2 doboz cigit szívtam el. Enyhe nikotinmérgezést kaptam, napokig émelyegtem és hetekig rá sem bírtam nézni a cigire. Így indult, de a kezdeti lendületet sikerült megtartani. Lerakás után kb. 2-3 hónap volt a kritikus, de utána még jó egy évig többször is rágyújthatnékom volt, bár ez szerintem inkább csak a megszokott szociális beidegződés volt. Nehéz úgy letenni, hogy évekig az egyetemi dohányzóban tanultunk, füstös kocsmákba jártunk, tehát miután letettem is 2 évig még füstben ültem a nap jelentős részében. Szerencsére a belső helyeken való dohányzás beszüntetése az egyik legjobb dolog ami történt idehaza az elmúlt években, bár mikor jogerőre emelkedett már abszolút nulla ingerem volt rágyújtani.
    Én rengeteget rágóztam, leszoktam a kávéról és heti egy sportról áttértem az "amikor csak lehet" életvitelre. A lényeg, hogy ha tutira akarsz menni akkor nagyban gondolkozz, az önmegtartóztatás önmagában szerintem kevés. Hajrá! :K

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák