Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #43680768

    törölt tag

    Nem vagyok egy nagy kommentelő, de ez a sok negatív bejegyzés kiverte a biztosítékot.
    Ott vannak a nagy cégek, Sony, MS, Nintendo senki nem mondta, hogy az OUYA ezeknek a cégeknek a konzoljával akar versenyezni.
    Mindenki mozi szintű grafikát vár el, viszont aki még emlékszik a c64-es időkre, pld Elite, kellett csúcs grafika a játékélményhez? Csak jó ötlet.
    Ez nem az új XBOX, vagy PS hardverre
    Mit tud az OUYA, ingyenes és olcsó játékokra fejlesztési környezetet, 100$ kapsz egy gépet ami kb. tudja egy 2005-2006-os PC teljesítményét, pár Wattos fogyasztás mellett, az akkori több száz Watt-al szemben.
    Bekapcsolod játszol kicsit, nézel egy filmet, csinálsz belőle letöltő gépet amikor nem játszol rajta, elvan a nappali sarkában.
    Szerettem pld a régi NFS-ekkel nyomulni pár kört havonta ha volt 1-2 órám, ennyi időm van játszani, házi szerverem (AMD FM1) TV mellett van egy régi NFS se indul el WIN 8-on, ha csak 2 jó autós játék lesz rá én is veszek egyet, nem kell szarakodnom a patchekkel meg miegymással.

    Nem a teljesítménye fogja eldönteni, hanem a GUI és a fellelhető játékok, Ha lesznek jó játékok rá, az újabb fejlesztőket hoz, újabb jó játékokat hoz az OUYA-nak.
    Bízom benne, mert az alapötlet jó, nagyon sok függ majd a fejlesztésektől.
    Teljesítményéről meg:
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák