Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MMSZoli

    tag

    Hello,

    Még egy tulaj hozzászólása: nekekb. 6 éve van meg a Shuttle SN95 gépem, annó A64 3000+-al és Radeon 9550-el kezdtem, 1GB RAM-al. Minden nap sokat használtam, de nem letöltésre, hanem BF2, HL, UT meg némi stratégiákra (no meg persze jó sok internetezés).
    Amikor összeraktam, elég horror ára volt (a 19" Philips TFT-vel együtt), egy erős laptopot kaphattam volna belőle ami persze mára már lecseréltem volna, merthogy fejleszthetetlen, meg nem is szeretem őket (minden nap használom a DELL-t a munka miatt, de hát...)
    Azóta persze a Shuttle-n fejlesztettem egy kicsit, erősebb proci, erősebb videókari, több memó (lásd aláírás).
    Nagyon szeretem, mert stabil, nem különösebben hangos (ott van a fejemtől 60-70cm-re).
    Amit eddig TÉNYLEG cserélni kellett rajta, az lényegében semmi. Zaj szempontjából elégedett vagyok vele, bár az alaplap chipset pici ventillátora már picit ciripel. Az alaplapi chipset hűtőjéhez vettem Zallman nagy bordát, de nem fért be. Utána vettem még 3 különbözö "csendes" ugyanekkora ventit, de nullórásan mind hangosabb volt, mint az 5 éves bezajosodott gyári. Úgyhogy azt is hagytam. A HDD-t tervezem, hogy lecserélem egy 2.5" 500GB-ra, bár a jó öreg, kihízott Samsung 3.5"-os nagyon hűen és aránylag csendesen szolgált eddig.

    6 év egyenlege egy elégedett felhasználó, mivel továbbra is csendes és megbízható.
    Mivel most kétlaki vagyok, emiatt vettem az albérletbe egy DELL desktopot (természetesen mini-t), mert épp nem volt használtan megfelelő Shuttle, de otthon a Shuttle SN95 minden mai igényemet kielégíti, de már csak hétvégéken használom.

Új hozzászólás Aktív témák