Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) gekkoXT

gekkoXT
(senior tag)

Hmm egész mutatós, bár ezeknél az irodai eszközöknél azt hiszem még van formatervezői karrier lehetőség.

(#2) FlekkeN

FlekkeN
(aktív tag)

Még mindig megy a kevés a tinta, után kell tölteni csalás a nyomtatóiparban? EU nem pereli ezeket a gyártókat?

Ráadásul mikor volt az utolsó előrelépés ezen a területen?

(#3) MP4-23 válasza gekkoXT (#1) üzenetére

MP4-23
(csendes tag)

Élőben nagyon szép a bordázott burkolat. A Sharp érintőkijelző meg magáért beszél..A formatervezést meg a praktikusság erősen befolyásolja..

(#4) MP4-23 válasza FlekkeN (#2) üzenetére

MP4-23
(csendes tag)

Az ilyen tipusoknál nem nagyon, pici a különbség az eredeti meg az utángyártott között ha egyáltalán van hozzá... Régebbi monochromnál megy, inkább elmegy...

[ Szerkesztve ]

(#5) epzon válasza FlekkeN (#2) üzenetére

epzon
(őstag)

mi számít neked előrelépésnek?

minőség? már 10 éve is bőven megfelelő minőségben nyomtatattak a gépek
gyorsaság? 20-30 lap/perc alatt alig van eszköz
költség? akár már 1 ft-os nyomtatási költséget el lehet érni eredeti kellékkel
funkció? nyomtat, másol
extra? wifi, érintő kijelző, duplex, ezek szinte már alap minden kategóriában

(#6) epzon válasza gekkoXT (#1) üzenetére

epzon
(őstag)

csak azt nem fizetik meg

mivel ezek szükséges eszközök és nem lehet velük felvágni pont nem érdekel senkit hogy melyik a szebb...
azaz érdekel csak 1 ft-ot nem ad senki többet ha szebb

sokkal inkább az otthoni kategóriában, ott az esetek 50%-ban azt veszik ami "anyunak" tetszik :) ha fekete a bútor akkor feketét, minden más mindegy :)

(#7) gekkoXT válasza epzon (#6) üzenetére

gekkoXT
(senior tag)

Szerintem ha az iroda kialakításra vagyonokat költenek el neves építészek tervei alapján (LINK) akkor nemárt ha van mozgástér az ocsmány, ronda, vacak, gagyi és a dögös között.

(#8) epzon válasza gekkoXT (#7) üzenetére

epzon
(őstag)

persze, de a két dolog nem összemérhető szerintem. Az egyik az egy élettér, ahol gyakorlatilag leéled az életed, a másik meg egy darab vas, amire nem is emlékszel, hogy hogy néz ki.

Én is azt mondom, hogy lehetnének dizájnosabbak, csak mivel az informatikus dönt, ezért ő ezt nem fogja mérlegelni ergo felesleges pénzkidobás dizájnra költeni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.