Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taranti

    senior tag

    "A lecsatolható kábelek egyikén három db 4 tűs periféria csatlakozó használható fel, míg a másik három 4 tűs kábelre három darab SATA tápcsatlakozó került."

    Ez így zagyvaság és megtévesztő. Utánanéztem a Sharkoon oldalán:
    1db négytűs periféria kábel 3db IDE csatlakozással;
    3db négytűs periféria kábel egyenként 3 db SATA csatlakozással.
    -------------------------------

    Az 550 Wattos tápegységek PCIe tápkábeleire egy 6+2 tűs csatlakozót szereltek, a két nagyobb teljesítményűnél kábelenként már két csatlakozó köthető be.

    Az 550-esre is 2db 6+2 PCIE tápcsatlakozót ír.

    550-es:

    650-es:

    750-es:

    Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

  • Taranti

    senior tag

    1. Igaz, de pont ez a megtévesztő, mert ugye az IDE csatlakozók mindkét vége 4 tűs, a SATA meg csak az a vége, ami a tápba megy, És akkor most olvasd végig a cikkben szereplő mondatot...

    2. Szuper, akkor most olvastasd el valakivel ezt a mondatodat, illetve a cikkben szereplő "eredetit", és mondja meg, melyik tápnál mennyi PCIE 6+2 bekötési lehetőség van (vagyis hány darab kártya...).

    Szerk: Nincs mit, nem bántásiból írtam a dolgokat, csak ha nem értem, kérdezek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

Új hozzászólás Aktív témák