Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz sb #43 üzenetére

    Pedig a 20% az nem keves. Mert a 120 vs. 144FPS egy 144HZ -es monitornal elegge nem mind1, csak egy pelda volt.
    Ezt a 250 -et nem tudom, honnan vetted, olyat meg nem lattam az en rendszeremben. Megegyszer leirom, nem LinX -el jatszik az ember. Coding alatt sem nyal be a CPU annyit.
    Valakinek adott mar a hutes, es meg passzivan is elkocog a 'szenne' huzott Coffee. Azert irtam mar korabban is, hogy ez a resze mellekes, mert munka es jatek alatt nincs olyan szintu melegedes. FMA3, AVX2 -nel szabadul el a pokol, foleg erre kihegyezett, stabilitast tesztelo programokban. 5GHz -n 180W a fogyasztas encoding alatt, gamek alatt joval kevesebb. Azert a teljesitmenyert nem tartom soknak, mert ez csak egy plusz kiaknazhato kepessege a CPU -nak.
    Es a +20% az megvan, nem atlag 10... Sot, van az meg tobb is, ha egy kicsit meghajtom.

    Ezen az orajelen dolgozom at a 4K -s dronfelveteleket. Ezt passzivan elviszi a hutesem, mert 200W az nem sok annak fenyeben, hogy a VGA 300W folott eszik.
    Biztos lehetne ezt is delidelni, mert megcsinaltam az osszes elozo gen. -es Intel procimon, 30 perces melo, es meg a gari sem ugrik. Ezen mar nem fogom, mert sokkal jobb nem lesz. Itt nem 20 fok minuszrol beszelunk, mint anno a kiszaradt pasztas peldanyoknal, hanem inkabb 5-6...

    Brutal hofokok es fogyasztas egyebkent a 4.2GHz es a folott jaratott Ryzeneknel is normalis.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák