Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Samus #6 üzenetére

    "A Defender aktív védelmi rendszer lett? Mert emlékeim szerint a hetesben még csak speciális esetekben volt elég, aktívan nem nagyon vett részt a történésekben."

    Akkor is aktív volt és ma is. Akkor lesz passzív, ha másik védelmet telepítesz a gépre.
    De akkor is működik a háttérben, csak nem veszi el valósidejű ellenőrzés feladatát a rátelepített védelemtől.

    Ha nekem kellene rendbe tenni azt a gépet, akkor teljesen újra telepíteném, újra particionálva a háttértárat.
    A Windows telepítése után felszámolnám az ismeretlen és hibás hardverelemek drájvereit. Ha az eszközkelelőben minden rendben, indulhat a szoftverek telepítése.

    DE!
    A Te esetedben érdemes memória tesztel kezdeni. A böngésző vagy más program összeomlásának oka memóriahiba is lehet. A böngészők különösen sokat tesztelt szoftverek, nem szoktak összeomlani szoftver okból.

    A régi kedvenc ám már nem fejlesztett szoftvereket csak azután érdemes telepíteni, ha már teljesen stabil a hardver és a Windows is rendben van.

    Ebben a gépben egy i3-2310M processzor van, amiről írok.
    Eredetileg Windows héttel vásároltam. Azóta folyamatosan upgrade a rendszer.
    Kékhalál soha sem volt. A tavalyi első Windows frissítés után nem állt fel a rendszer. Tavaly nem is erőltettem a frissítést. Ma naprakész a Windows.

    Ha a hardver és a driverek rendben vannak, teljesen stabilak a gépek.
    A régi kedvenc programokat csak tökéletesen működő gépen érdemes használni.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák