Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Samus #49 üzenetére

    És mi alapján van meg az elképzelés? Az otthoni zajkeltődön meghallgatott youtube videó alapján amiben két hangszórópárt mutatnak be?
    Ez akkora butaság, mint amikor tv reklámban hirdetik és mutogatják, hogy xy tv-nek micsoda színei vannak. És ezt otthon a saját tv-den nézed...
    Így aztán valódi, releváns infókhoz jut az ember...
    Ha valamit tapasztalni akarsz, akkor azt személyesen kell megtenni.

    Azt pedig jól írta, fent a kolléga, hogy ez ebben az ársávban, ezeknél a dobozoknál tök mindegy kb mit veszel.
    Én próbáltam segítséget nyújtani, hogy a 90-es évek és ezredforduló eleje kompakt mini tornyok, ne adj isten egy kisebb hifi tornyai (Aiwa-nak, Sony-nak és Technics-nek voltak jó félék, ahogy fentebb is írta a kolléga) vagy egy értelmes sztereó erősítő + értelmes hangfal pár (amit mondjuk nem hozol már ki 40k-ból) sokkal jobb vétel ezeknél a mai design bullshiteknél.

    Napok óta megy az őrlődés a nagy semmin. Huza vona pár, jóformán totál ugyanolyan termékről. Pár ezer forintocskák jobbra-balra pakolásáról. Miközben a bizonyos jéghegy legesleges legcsúcsát piszkálgatod a kisujjaddal (35k-val). Akik komolyan veszik a sztorit, azok egy pár banán dugót vesznek 35k-ért, és másfél millióért a kábeleket.

    Ha mégis a kisdoboz mellett döntesz, alap, hogy lecseréled az alaplapi hangkártyát egy értelmes hangkártyára. Csak hát ez az, hogy az értelmes hangkártya is már bőven 40k felett van. Szóval ez így egy ördögi kör.

    De pl azt sem tudni mire kellene a hangkeltő neked.
    Film, zene - milyen zene, játék stb.?
    Mert ugye alap, hogy így indulunk neki egy vásárlásnak, hogy mi lenne felhasználás. Hisz zenei stílusok is meghatározhatják, hogy mi legyen a hangkeltő.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák