Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Armagedown #2 üzenetére

    Megelőztél, pont ezt akartam írni, sajnos az okos funkciók nagy része hasznavehetetlen lesz.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • sb

    veterán

    válasz Armagedown #2 üzenetére

    Van a klasszik (főleg itteni) monitor(TV) csak képpontokból álljon és majd én veszek mellé rpi-t, hangszórót, infravevőt, stb... hozzáállás ami normál esetben 10-ből 9.9 embernek nem megfelelő.
    Nekik működő szolgáltatás kell(ene). Amit lehet használni és kényelmes. Szóval a koncepció nem rossz, de ennek több rákfenéje is van:
    1. Amit írsz: hogy elhalnak egy idő után. Ez teljesen elfogadhatatlan, hiszen kuka lesz belőle pedig elvileg azért vetted, hogy használd.
    2. Eleve szarok, mert nem tesznek bele pénzt/fejlesztést. Aminek kényelmesnek és funkciógazdagnak kéne lennie az nem az induláskor sem. Itt már azért vannak használható megoldások de még mindig lehetnének jobbak.
    3. A bekerült hw ereje (@MaCS_70). Ez a legkisebb gond. Viszont azt téves gondolni, hogy itt a hw-t kéne megfizetni. Az sw és támogatás részt. Az meg, ha pl. az 1. pont alapján szeretnéd 10 évig használni teljesen változó sw infrastruktúrában (pl. MS, droid, interfészek változása közben) azért innen érezhető, hogy nemhogy nem a kontroller hw ára, hanem még a monitor hw ára is elveszik menet közben a költségek között.

    Nekem M7 van. A fele funkciót nem használtam még, de szvsz nem is napi nyomkodásra van. Ha kell akkor van mihez nyúlni, működik, szabadságot ad.

    Papíron alig tud kevesebbet mint ez, de harmad árba kerül. Kicsit itt eltévedtek szerintem. Bár a support drága lesz, az tuti.

    szerk:
    Egy példa a szar funkcióra is: az RDP kliens nem megy 4K-n, csak FHD-n, bénán skálázva. Az pl. hiába lenne hasznos, ebben a formában nem sok mindenre jó.
    A többi viszont tényleg hasznos volt eddig ha kellett.

    [ Szerkesztve ]

  • Kansas

    addikt

    válasz Armagedown #2 üzenetére

    Pedig ez okosmonitor, ugyanaz különbözteti meg a "buta" monitoroktól, ami egy okostévét a "buta" tévéktől.
    Monitortévének nevezni fogalomzavar, mert nincs benne semmilyen DVB dekóder, magyarul a TV-funkció hiányzik belőle.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák