Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Sharp LC32SH130E 75000
    Csatlakozások
    Digitális optikai, Euro-SCART, HDMI, Koaxiális digitális, komponens video, VGA (D-Sub)
    Támogatott szabvány
    CI+, DVB-T/C (kábel TV és földi sugárzáshoz), H.264 / MPEG4 / Freeview / MHEG-5 for DVB-T/C
    Egyéb jellemzők
    teletext, USB plus (MPEG4/MP3/JPEG lejátszás), vezeték nélküli DLNA

    LG M2732D-PZ 80000 (27")
    IPS1920x1080 pixel, Full HD
    HDMI, komponens video, kompozit video, USB

    Ne feledjük, árkategóriát nézzünk, a 80-90ezres kategóriában lett értékelve, mákja van ahogy helyenként egy ötössel becsúszik alá az ár...
    De az ajánlott plecsnis árnál (mivel eredetileg kapta) Philips 32PFL3017H és LG DM2752D 3D ott liheg a sarkában. A pana épp téli álmot alszik, nagyjából az LG/Philips tűnik úgy hogy kicsit foglalkozik az árral, a többiek mintha élveznék hogy ennyiért is el lehet adni ezt a technikát...
    A full hd/hd ready vitára annyit hogy szinte sose nézek hd jelforrást, 98%ban nem megyek 1280×720 fölé - de legalább éles ezzel is, meg SD-vel is a kép. 1366×766os jelforrás az sajna nemlétező, soha, semmi nem lesz éles rajta, és a nem natív felbontás a nagyobb pixelek miatt nem néz ki túl jól rajta. Ok, általában olyan messziről nézzük hogy nem zavaró - de előfordult párszor hogy kihoztam a géphez a tévét, és azon játszottunk, natív felbontáson ez jól nézett ki egy méterről is. 10nél több fhd filmem nincs, és nem is nagyon gyarapítom, inkább a nem natív felbontáson minél kevésbé fájdalmas kép volt a cél számomra.
    Nem hiszem hogy neverending sztori az ár(kategória). Van egy nagyjábóli összeg, abban egy nagyjábóli tudás. Ahogy számítógépnél, fényépezőnél, úgy tévénél is piszkosul átverik az embereket ahol lehet marketingshittel. Mondván, úgyse értenek hozzá, röhögve eladjuk kövér haszonnal. Van akit ez kevésbé zavar, engem k*rvára...

    Igen, picit ráncoltam a szemöldököm az ajánlásra. Sokkal jobbat nem tudok a kategóriában, de ami nekem fáj - mint írtam - szinte ugyanezt a szintet (valamiben több, valamiben kevesebb) harmad ennyiért megkapom, csak egy arasznyival vastagabban - most ennek biztos örülnöm kéne, de nem megy. Amikor 50.000ért (oázisban most 50 900) vettünk bruttóban 23"os 'fullos' Dell monitorokat a céghez (igen, ips; pivot, usb, displayport, matt meg egyéb üveggyöngyök)akkor nagy sóhajtással gondolkoztam el azon: Mikor lesz verseny a tévék piacán már??? Nézz meg egy fényképet egy 80-90 ezres tévén meg az 50ezres dell monitoron... Annyira nem akarok unfair lenni hogy mozgóképpel hasonlítsuk... :U

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák