Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz parandroid #34 üzenetére

    Adjatok egy esélyt a Samsung Gear Fit 2-nek, aztán meglátod ;) Sokkal kényelmesebb, és a vastagság elnyújtottsága miatt nincs az a "durung" feeling vele, mint a HR-rel. Ja és nekem a HR az kondizás közben, amikor a régi vívo 160-as BPM-et mért, olyankor a HR 90-et :D A Gear Fit 2 sokkal pontosabb, ez jól méri amit érzel, hogy ha ki akar szakadni a tüdőd, valószínűleg nem csak 90 a pulzusod. SOKKAL pontosabb! És a GPS egy vadállat! A vívofit szerintem jóval korábbi technológia, legalább 1 évvel. Valójában az összes GARMIN-ra igaz, hogy mostanában elég pontatlanok (kivéve a Fénix meg Forerunner talán), ez a vívo vonal elment a kacat irányba.

    Ha motiváció kell, a SAMSUNG SOKKAL JOBB! Az értesítések, a kimutatások stb, sokkal motiválóbb! Én mindenkinek csak ajánlani tudom. A HR-t meg kerüljétek, vacak! Pont azt nem tudja csak, amit kellene (pulzust mérni pontosan).

    És akkor pár válasz: egész nap méri a pulzust igen, pár percenként belemér, és ez alapján rajzol neked egy görbét. Meg manuálisan is kérheted.

    Futás közben folyamatosan mér pulzust, ilyenkor egy másmilyen képernyőn követheted az eltelt időt, megtett kilométert, pulzust. Ajánlatos GPS-szel futni, sokkal jobb adatokat gyűjt be vele.

    A HR azért kényelmetlen, mert nem elég ívelt a kijelzője. Nekem is kis csuklóm van, és a Fit 2 állati kényelmes, erről sok cikkíró ódát zeng. Próbáljátok ki, ha nem tetszik itthon 14 napig vissza lehet vinni, kint meg gondolom 30.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák