Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    Ez a cikk sajnos hemzseg a hibáktól. Eddig ezt ezen az oldalon ilyen szinten eddig nem tapasztaltam. Nekem 3 hete meg van, Magyarországon hivatalos forrásból, Samsung oldalon regisztrálva +1 év garival. Tehát már itt sántít a cikk eleje, hogy csak doboz nélküli "prototípus" érhető el tesztelésre. 70000 Ft volt egyébként.
    Volt Fit -em is és van Gear S-em is, tehát össze tudom hasonlítani. Fit-et elajándékoztam, Gear S-t csak akkor veszem fel, mikor a Fit 2 töltőn van. Ott is jól mutat és pl asztali órának is kitűnő. Nem tudom olyankor pl milyen aktivitást vagy egyebet kellene mutatnia egyébként...
    Éjjel alvás előtt elég csak aktiválni a "ne zavarjanak" funkciót és se üzenenet nem jön át, se kijelző nem kapcsol be. Felébredve és ágyból kikelve pl vizet inni, nem dől be az alvás regisztrálása....viszont pontosan jelzi a Health, hogy ott éber voltam...
    SMS, email, FB Messenger értesítés, sőt a tartalom is elolvasható az órán, csak be kell(ene) állítani a Gear alkalmazásban, hogy egyből mutassa az üzenet ( bizalmas ) tartalmát, vagy csak jelezze, hogy érkezett valami....
    PIN kérdése: beállítás kérdése ez is. Egyébként csak akkor aktiválódik, ha az óra lekerül a kézről. Ez egyébként teljesen logikus. Pl be van állítva, hogy a csatlakoztatott telót PIN, ujjlenyomat stb nélkül nyissa. Na most ha pl.leveszed az órát pl zuhanyzás közben, lezár automatikusan és hiába kezdi illetéktelen birizgálni. Mikor visszaveszem, beírom a PIN-t és kész. Nem kell edzés közben kódokat írogatni...
    Nem esett szó róla, mennyire szép ez a kijelző. Szerintem sokkal szebb, mint az elődnél, mint Gear S-nél...
    Sokkal használhatóbb így, hogy szélesebb, alacsonyabb lett...
    A menü pörög, villámgyors, szépek az animációk, sokkal több infót közöl, mint elődje, sokkal dinamikusabb. Szebb.
    A wifit- én sem értem...minek is bele?
    Az automata aktivitásfelismerés is elég jól működik, és nagyon király, bár jelzett már kerékpározást autóvezetés közben...
    Edzés közben rezeg, kijelzi illetve bt fejhallgatóban közli, hol tartasz az edzésben...
    A 2 nap 1 töltéssel igaz. Folyamatos bt, aktív értesítések és automata pulzus mérés mellett. De ezeket ki lehet kapcsolni, ha nincs rá szükség.
    Én egyáltalán nem bántam meg, hogy lecseréltem a Fit-et és meg merem kockáztatni, ha telefonáláshoz nem kell, jobb és használhatóbb és szebb még Gear S-nél is. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák