Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland1975

    csendes tag

    Életem romokban hever mióta a Samsung beszüntette az S sorozat Active termékvonalát. Volt S5 Active-om, S6A-om, S7A kimaradt, most S8 Active-om van. Szerintem a világ legjobb telói (voltak). Érthetetlen de a Samu az S6A-tól csak USA-ban forgalmazta ezeket a készülékeket, pedig biztos, hogy nagy igény lett volna rá máshol is. Nem volt könnyű beszerezni. Most már ott is vége a dalnak. Számomra a tok nem megoldás. Munkahelyemen, üzemben, a por, a homok csúnyán befészkeli magát a tokok alá is. Sokat binyózok is. Izzadtan vagy esőben folyik a telóról a víz, pára, a sár. Fizikai gombok sajna már az S8A-on sem voltak, de betonos vagy sáros kesztyűben nagyon jól tudott jönni az elődeinél. Semmilyen tok sem képes olyan elegánsan, kevés mérettöbblettel megoldani egy készülék por, víz és ütésvédelmét mint egy erre tervezett ház. Egyszerűen gyűlölöm a tokokat. Imádott S8 Activom-om lassan 4 éves lesz és kezdek őszintén rettegni a következő telefonom kiválasztásánál. A kínai fostalicskákhoz (ebbe a CATERPILLAR-t is bele értem, bocs) volt szerencsém. Akkor inkább egy vonalas betárcsázós. A tesztelt Xcover sorozat meg a cikkben is lehurrogva hardverileg a dinoszauruszok korát képviseli és ezzel engem speciel vérig sértenek, nem kicsit. Egy fizikai melós mind ostoba bugris gyökér szerintük ? Minden fejlett technológiára vágyó ember az irodában ül a csíramentes légkondi mellett ? A mifajtánknak nincs szüksége Amoled-re , vezeték-nélküli töltésre, gyors processzorra ? Hát elmehetnek a francba. Érthetetlen, hogy nem foglalkoznak azzal, hogy mi forgalmat bonyolítanak le, a piaci rést kihasználva az erősen megkérdőjelezhető minőségű kínai gyöngyszemek.
    A betonüzemben ahol dolgozom 6 embernek pókhálós a telefonja. Az Istenszerelmére, 7-en vagyunk !
    Petíció: Követelem , hogy a Samsung és az összes nagy telefongyártó csináljon ütés és vízálló csúcsmotelt a becsületes kétkezi melósoknak, építőiparban dolgozóknak, MTB-osoknak, OUTI-soknak stb. mert... mert......majd még jól kitalálom, hogy mi csinálok velük ! ( de fájni fog :)
    U.i.: Ha a petícióm kudarcba fulladna, tudnátok ajánlani (az ütésállóságról lemondva) valami kompaktabb méretű, amoled kijelzős, nem üveg hátlapú, vízálló, gyors procis, vezetékmentesen tölthető mobilt + egy jó tokot hozzá ?
    Köszönöm.
    A cikk is jó volt, azt is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák