Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barbaron99

    tag

    Nos srácok én meguntam a banánt. Ez volt az első és egyben utolsó Androidos tabletem. Amire én használnám, arra ez nem való. Én hibáztam, mert nekem tartalom fogyasztásra és multimédiára legkevésbé sem kell tablet. Hivatalos magyarországi viszonteladónál pecsételt Samsung garanciával eladó. Ma egy hetes, október 20-án vettem. Minden egyéb kérdésre privátban válaszolok. Ajánlatot tenni kizárólag privát üzenetben, erre kérek mindenkit. Ha a hétvégéig nem kapok érdemi ajánlatot, akkor visszavételeztetem, vagy majd eldől. Feltettem egy kiváló matt fóliát rá, a képe tökéletes maradt. Nem igaz, hogy romlik ezen amoled display képe matt fóliával, viszont nem tükröződik egyáltalán, így sokkal használhatóbb, mint bármely egyéb fóliával. Ne hagyjátok ki, aki ilyen készülékre vágyik, az enyémmel nem fog ráfázni. Biztosítok mindenkit, hogy semmilyen hardveres hibája nincs, szoftvert nem buheráltam. Nincs zsákba macska, megtekinthető első sorban Székesfehérváron, esetleg Budapesten. Nem postázom sehová, csak személyes találkozó érdekel.

    - Samsung Galaxy Tab S 10.5 16 GB WIFI + 4G LTE bronz színű SM-T805NTSAXEH
    irány ár: 125.000 huf - minden tartozékával, gyári dobozában, matt fóliával
    ..de remélem többet ajánlotok meg érte (azé lesz, aki magasabb ajánlatot tesz)

    - Logitech S Type ehhez való germany bluetooth keyboard cover
    irány ár: 26.000 huf
    első sorban együtt szeretném eladni, de ez a tétel külön is elvihető, ha a tab elkelt és nem vitték együtt

    Direkt nem regisztráltam a garit, a garilevélen a customer rész sincs még kitöltve, ezt meghagyom új boldog tulajdonosának.

    Eladással kapcsolatos egyéb észrevételem itt nem lesz, nem szemetelem a fórumot ilyesmivel, keressetek privát üzenetben.

Új hozzászólás Aktív témák