Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz clon #34 üzenetére

    Érdekes ötlet egyébként. :)
    Különböző kereteket kellene gyártani, hogy minden modellel kompatibilis legyen.

    Többször vitáztam az árakról, hogy szerintem nem a hozzá adott értéket képviselik, általában ezeket a válaszokat kaptam:

    "Piacgazdaság van, mindennek annyi az ára amennyiért megveszik."

    "El kell fogadni, hogy annyiért adom, amennyiért van rá vevő. Nem létezik a cucilizmusban megszokott majd az állam megmondja, hogy mi mennyi, mert akkor nem lesz gazdaság."

    "Sajnos egyik gyártó sem jótékonysági intézmény, a kínaiak sem. Lehet egyik-másik olcsóbb, csak annak később, a support hiányával issza meg az ember a levét."

    "Euróban-dollárban nézd az árakat és add hozzá, hogy ezek a devizák is romlanak."

    "Nagyon másféle gépek már a mai telefonok, mint az akárcsak 5-6éve kaphatók voltak. Ha csak a számítási kapacitásuk (SoC+RAM) fejlődött volna, akkor a számtech ipar többi részéhez hasonlóan számíthattunk volna egy értelmes devizában mért stagnáló árra. Viszont egyszerre fejlődött a telefon agya, kamerája (sőt, ebből több is lett), kijelzője és még a háza is kapott IP-védelmet. Ennyi változás mellett nem meglepő, hogy EUR-USD-ben is emelkedtek kicsit az árak - forintra lefordításhoz meg ugye kell az árfolyam."

    Folytathatnám a sort, de ezekből a beszélgetésekből azt szűrtem le, hogy az emberek elfogadják a drágulás mértékét.
    Szóval ez a tablet sem drága, csak ennyi az ára.
    Ja és egy cikkben is elemezte a MA az árak helyzetét.

Új hozzászólás Aktív témák