Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thocy a ZAGY

    tag

    válasz Leonardo91 #173 üzenetére

    Ezekre bőven elég egy az S5e árának felébe kerülő Galaxy tab A (2019) is. Én is gondolkoztam rajta egy sort, és bár az S5e nyilván jövőállóbb, de nem biztos, hogy annyival, mint amennyivel többe kerül (talán a 4G RAM ami tényleg számíthat, ha sok dolgot csinálsz egyszerre és nem bírsz várni 1-2 másodpercet amíg visszatölt a memóriába). Nekem pont a toll lett volna jó, ha van az S5e-hez gyári megoldás, akkor talán megveszem, de még az S4 árát is sajnáltam rá (tavaly építkeztem és még van helye a pénznek hasznosabb dolgokban is, pl. a lassan, de biztosan elkészülő terasz :) ), annál régebbit pedig már nem akartam venni, mert még ha hardveresen erősebb is, szoftveres támogatás már nem annyira várható hozzá.

    Persze ha biztosan használni akarod ezt is 4-5 évig és van rá keret, akkor az S5e lehet, hogy jobb befektetés, de alap dolgokra szerintem elég lesz az A is (egy 2013-as Nexus 7-est váltott, de még az sem volt vállalhatatlanul lassú, csak elkezdett egyre kevésbé üzemszerűen működni).

    [ Szerkesztve ]

    A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

Új hozzászólás Aktív témák