Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grid001

    csendes tag

    Én 4 napja vettem egy ilyet úgy, hogy előtte volt szerencsém próbálgatni. YouTube, illetve böngészésre lett vásárolva(nem én fogom használni). Őszintén szólva én nem érzek akadozást, fürge a tablet. A ram engem is aggsztott de hiába pl. a 4 giga ha nincs jól optimalizálva hozzá a rendszer. Több modell is szóba jött de végül erre esett a választás. Kijelző szép, hangja jó, akksi nagyon bírja, egyelőre jónak tűnik. Volt már pár tab a kezemben, valamennyire van összehasonlítási alapom.

  • Grid001

    csendes tag

    Most vagy a cikk szerzője nem ezt a tabot tesztelte, vagy nekem külön a gyár készített egy egyedi modellt vagy nem tudom, de hogy ez a tab nem akad az is biztos. Okostelefon használat után van egy elvárás hogy kellően gyors legyen egy készülék, egyszer sem éreztem hogy földhöz akarnám vágni mert nem megfelelő a sebessége.
    Bár a cikkben számomra végig érződik egy unszimpátia a készülék ellen.
    Mivel egyedül használom tehát szemből nézem, a betekintési szöget nem vizsgáltam. Fényerő :csak beltérben használom, a felénél feljebb soha nem állítottam még a fényerőt mert nem volt rá szükség.
    Böngészni, filmezni tökéletes, hangja nagyon jó, kellően hangos is. Nem utolsó sorban már hoztam ki az akksijából 11,5 óra üzemidőt is.

Új hozzászólás Aktív témák