Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andralin

    aktív tag

    Pár napja az én S7 Edge telefonomon is elindult automatikusan a nugát letöltése, le is vert a víz rendesen, mert a hátam közepére sem kívánom az új rendszert és semmi kedvem nincs újratelepíteni a teljes rendszert és szívni az új problémákkal, amikor a jelenlegi rendszerem stabilan és tökéletesen működik.

    Le is pause-oltam a több mint egy gigás update letöltést, de a függőben lévő frissítés ott maradt az értesítési sávon újra indítás után is, bármit csináltam nem tudtam onnan eltüntetni. Végül találtam rá megoldást, gondoltam megosztom veletek, hátha valaki hasonló cipőben jár és nem akarja szájbaverni a stabilan működő rendszerét. :DD

    Ebben a youtue videóban el van magyarázva a megoldás, nekem ez működött. Az S7 Edge-nél nálam a FotaClient.apk volt az a file, aminek megfelelt a verziószáma és le kellett futtani kétszer (nem pedig a SyncmIDK.apk, ahogy a videóban van!).
    Utána szerencsésen eltűnt függőben lévő letöltés, már 4 napja nem is figyelmeztet többet rá, viszont az összes többi alkalmazást változatlanul szépen frissítgeti éjszakánként, amikor töltőre rakom. :K

Új hozzászólás Aktív témák