Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gatesz

    tag

    Sziasztok,

    Vásárlás előtt álok, és szeretném kérni a segítségeteket. Őszinte leszek sokáig nem tudtam eldönteni, hogy mit szeretnék. A csapból is az Ipad-ek megbízhatósága folyik, de én nem vagyok hozzászokva, soha nem is használtam. Androidos voltam világ életemben. Elsősorban a digitális oktatás miatt rendelném a kislányomnak + volt már régebben tablet a családban csak elromlott, és most hiányzik. Néztem a Lenovo M10 FHD PLUS verziót, de nekem nincs sok jó tapasztalatom a Lenovo-val + ez a SPen is tetszik. Csak ugye közel 50 ezer forint a különbség.... Gyakorlati tapasztalatok érdekelnének. PDF olvasás, ebook olvasás, youtube, lenne a fő csapásirány.

    Gondolkoztam, hogy szánok rá többet, és időtállóbb lesz, de ha a gyerekeket nézem (még kicsik) ez is sok, ha véletlenül valami történik vele. Maga a márkanév a rendszer az a Samsung felé visz továbbra is.

    A következő kérdéseim lennének:
    A nagyobb 100-200 megás pdf-eket gond nélkül beolvassa, vagy sokat kell várni még betölt?
    Az Spen mennyire jól használható? PDF-be írás lehetséges?
    Ennyi idő távlatában még mindig jó vételnek tartjátok?
    Tokot, kijelzővédőt mit ajánlanátok hozzá? (Tudom voltak korábbi hozzászólások, de gyakorlati tapasztalatok is érdekelnének)

    + a 220 volt áruházzal kapcsolatban van tapasztalatotok? Megbízhatóak?

    Ennyi kérdésem lenne, nagyon megköszönném ha többen válaszolnátok.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák