Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz slászló65 #122 üzenetére

    Minden termék esetében meghatározom, hogy mennyit használom, használjuk, mire kell és mi éri még meg. Előfordul, hogy tévedek, tévedünk és akkor korrekcióra kerül sor. Tablet esetében nincs szükségem erre, nincs szükségem egy 260 k-s tabletre. Amire használom, nem nyújtana többet. Vagy ott van a mobiltelefon. Ott korrekció volt, először vettem egy Samu A40-et, kompakt telefon kellett és végülis be is vált. Viszont úgy döntöttem mégis kipróbálok egy nagyobbat, pedig ellenük beszéltem sokszor. Vettem egy A50-et és végülis bevált. A40 második telefon lett, A50 meg szuper. Tetszik a nagyobb amoled kijelző és a kicsit jobb kamera. Viszont Soc esetében bár papíron jobb az A50, én mégis nem látok egetverő különbséget a két telefon között gyorsaságban. Igazából mindkettő simán, lagmentesen működik. Az android 10-essel meg még inkább jobbak lettek. Ebből is látszik, hogy ha van legalább 4 Gb ramod és egy jól optimalizált androidod jó kezelőfelülettel (OneUI), akkor hacsak nem játszol, nem veszed észre a Soc-ok közti különbséget.
    Oled tv-nél a csúcs kellett.

Új hozzászólás Aktív témák