Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz maximilian4 #25051 üzenetére

    Ilyenkor mindig jusson eszedbe a videó, amit pár napja belinkeltünk a note 4 topikban.

    Amin sorba elindítgatnak alkalmazásokat és stopperrel mérnek? Már ott is megírtam, hogy mivel két eltérő rendszer és az alkalmazások sem azonosak, más kód és tudás van mögöttük, így az ilyen tesztnek az ég adta világon semmi értelme (ugyanezt megírtam az iMagazin topicjába is, mikor hasonló tesztben meg az i6 verte le a S5-öt, meg az M8-at). [link]

    Én úgy gondolom, hogy mindenkinek elege van az általad folytatott negatív kampányból és ájfon fényezésből.

    Az, hogy te a homokba dugod a fejed, vagy a kiadott nagyobb összeg miatt nem vagy hajlandó elismerni a készüléked gyengéit az nem az én problémám. Fényezni meg semmit nem fényeztem, csak konkrét dolgokról írtam, ha fáj az igazság, az szintén nem az én problémám.

    Szerintem mindenki örülne ha az ájfon topikban folytatnád a tevékenységeidet

    Note 4-el tuti ott a helyem okoska :D

    Én is használtam 5s-t 2 napig

    Engedd meg, hogy tisztelettel körberöhögjelek...
    Én általában úgy alkotok véleményt, hogy az adott eszközt hetekig-hónapokig használom napi szinten. A két nap még arra sem elég, hogy felületesen megismerj valamit, ennyi erővel írhattad volna, hogy MM-ban 10 percet nyomkodtad (bár gyanítom, hogy inkább ez az igazság, tekintve, hogy miket szoktál írni).

    Azt meg továbbra is fenntartom, hiába prüszkölsz miatta, hogy jelenleg a Note 3 sokkal jobb választás, mint a Note 4, mert per pillanat a kamera kivételével mindenben jobban teljesít.

Új hozzászólás Aktív témák