Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom120514

    őstag

    válasz spider80 #45 üzenetére

    Értem én de egy négy évvel ezelőtti csúcsteló kameraminősége egy mai középkategóriában azért szerintem nem akkora elvárás. Tudtam hogy nem lesz olyan, nem is lett, de azzal tudom hasonlítani mert az van itthon, nem tesztképeket nézegetek.

    Más: engem hidegen hagy az ujjlenyomat meg az arcfelismerés, mint biztonsági feature, pl. ha elájulok valahol vagy kiütnek :) nem tudja senki megnézni a telefonomon hogy kit hívjon. Szerintem az emberek nagy részének nincs szüksége erre, nem kerül más kezébe a telefonja úgy hogy nem látja.
    Ha minden igaz amikor külső alkalmazást használok egy koppos képernyőlezárásra, nem működik, mindig kódot/mintát kér, ezek beállítása nélkül nem is aktiválhatók a bio bigyók. Ha jól tudom alapból nincs ilyen (egy ikont megnyomva képernyő lezárása), ha van, segítsetek légyszi. A Xiaomin is azért használtam az ujjlenyomat olvasót csak mert gyors és kényelmes volt, nem kellett gombbal ébreszteni. Ez tud ugyan olyat ha beállítom hogy felemelem és felébred de tök lassú.

    Never go full retard.

Új hozzászólás Aktív témák