Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboo77

    tag

    válasz Gaboo77 #43 üzenetére

    Hét megmondom őszintén, volt egy RT-s (Tegra 3) táblám is, de azt eladtam, mert bár a koncepció jó, de szoftverek nélkül csak egy levélnehezék jelenleg. Mái napig nem látom, hogy miért nem fut az az alkalmazás RT-n, ami WP8-on igen. Ezt elvileg orvosolják a 8.1-ben. Úgy legyen!
    A kérdésre visszatérve: Nekem a W700 a tökéletes tábla. A hűtés és a kicsit nagyobb súly felfogható hátrányként, na de akkora erőt valahogy kell hűteni. A súly messze nem olyan vészes. Én azt hittem, hogy nehezebb lesz, de tökéletesen el lehet vele lenni. A billentyűzetes tokban már ezt nem mondanám, mert ott már nehéz, de az inkább letámasztásra való, nem kézi használatra. Az Atomos tesókkal ellentétben az x86-os produktivitás teljes értékú. Az Atomnál azt tapasztaltam, hogy semmivel nem jobb mint egy RT-s tábla, mert ugyan elvileg futtathatok x86-os appokat, de egy TotalCommander -nél komolyabb alkalmazás már úgy is túlterheli, erős túlzással persze. Ergo az is csak csempés appokra való inkább. A W700 viszont elfuttat bármit, tényleg bármit és ssd-vel iszonyat gyors. Aki sokalja annak itt az Aspire P3 széria, ami még olcsóbb. Az már majdnem annyi mint egy Atomos jószág, de ez legalább Core i3. A hűtésnél pedig el kell fogadni, hogybár nem jelentős, de néha hallható.

Új hozzászólás Aktív témák