Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Disney-t máglyán kéne elégetni azért amit a Star Wars-al művel. Trilógia amblokk borzadály, 6 éveseknek készítettek 3 reklámfilmet oszt szevasz. Mandalorian más dimenzió, de a Disney korhatáros Family friendley baromsága továbbra is jelen van, akciójelenetek 75% gyerekes és súlytalan. Szeretem mind két Mandalorian évadot, problémám: Disney alatt ennél többet nem várhatunk, és az hogy egy akció orientált sorozatban(főszereplő egy fejvadász) az akciójelenetek döntő többsége nem funkciónál, az egész élményt hazavágja, hiába fantasztikusak a karakterek, fordulatok és minden más. Obi-Wan sorozatban előre tudom, ugyanez lesz. 2010-es Walking Dead sorozat első évadában látványosan trancsíroztak a zombikat(koreográfiája is jó volt), lézer fegyverekkel operáló és legalább akkora büdzséjű Star Wars-nál hogy nem képesek hasonló minőséget letenni az asztalra?77-es Új remény börtönblokkos részében azért rendesen leamortizálják a helységet, vágás is akkor van ha tényleg szükséges, persze a lézer lövedék nem olyan szép mint az új részekben, de mint akciójelenet 1000x jobban betölti a funkcióját(pedig ott a koreógráfia még a 80-as évek kommandó színvonalán mozgott, nem a mai taktikusabb - "realisztikus" forma szerint). Vagy ott Jedi visszatér végén az űrcsata(1983):2015-ös filmtechnikával nem sikerült még csak megközelíteni sem azt a komplexitást amit ott láttunk. Birodalom visszavág-ot meg se említem annyira más szint.
    Néhány látványos akciójelenetből(Utolsó jedi harci jelenete a pretóránus őrökkel vagy a Zsivány egyesnél mikor rakétavetővel eltalálják a lépegetőt) megvillan hogy ennél többre is képesek lennének a készítők mert ezek kifejezetten jól megvalósított jelenetek.
    EA Games Star Wars videó játékok: Zsák a foltját megtalálta...Legalább itt elindult a változás, EA exkluzivitásának vége van! :)
    Na jólvan, abbahagyom mára. :R

Új hozzászólás Aktív témák