Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cilindrik

    aktív tag

    válasz gthomma #29 üzenetére

    "Iphone szét van sztárolva, érthetetlenül drága, zárt, korlátozott, miközben ugyan olyan hibái vannak mint a dzsunka telefonoknak."
    A zárt és korlátozott mivoltával még egyet is értenék, bár már manapság az ÁTLAG usernek nem sok pluszt ad az android nyitottsága.

    én csak azt nem értettem nálad hogy jössz ilyen "álljfon"-ozással meg státuszszimbólumozással, azt hittem ezen már egy jó pár éve átléptünk.
    nem is erről szól a cikk és vagy az angol tudásom, vagy az értelmezési képességeim rosszak de én nem olvastam olyat hogy a telefon használhatatlan lesz a hiba után de ha nem akkor javítsatok ki, majd javítják szoftveresen

    De csak azért fikázunk valamit, mert drága és előfordul benne hiba. Mindenki azt használ amit akar, ami neki jó, ne minősítsük már a másikat egy használati tárgy miatt.

    Írom ezt egy MacPro-n, karomon egy Apple Watch 4-el, mellettem egy iPhone, a másik szobában egy iPad, de nem akarlak hergelni, biztos én vagyok megvezetve hogy ezeket használom.
    Pedig sokáig droid-os voltam szépemlékű ZTE Blade-et agyon ROM-oltam és imádom/tam a HTC telefonokat nem is egy volt belőle. De 40 éves fejjel elég volt a mókolásokból nézelődésből hogy vajon működni fog e minden-mindennel stb. Lehet sőt biztos hogy ezt már droidon is megoldották főleg a nagyobb gyártók, de már kb 4 éve így vagyok és nem sok indokot tudok ami miatt lecseréljem a cuccaimat. Ettől függetlenül mindig megnézem/olvasok róla/megtapogatom a droidos cuccokat és elismerem tudásukat és teljesen megértem azokat akik ezeket veszik.

Új hozzászólás Aktív témák