Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz fanti #42 üzenetére

    Ezeket skippeld.
    700E-t vízhűtésre költeni akkor is felesleges, ha megteheted, hogy elégeted ezt a pénzt.
    Nekem egy ~8 éves alaplapom van, egy korabeli CPUval, de szerintem amire kell, arra elég. Ha nem lenne, vennék másikat, és nem tudom, milyet. Valószínű. hogy egy letűnt korszak csúcsát, ahogy ez a mostani lap is az. Kicsit olyan vagyok, mint Gaben az Üvegtigrisben. "Ez az alaplap újonnan 140E volt. Mennyiért vettem? 40ért. Speciel nem kúrtak át, mert azóta is megy."
    A lap egy Asrock Z87 Extreme 9/AC, van benne egy intel i5-4440, 32 GB ram, azt jónapot.

    Ha vennék, valszeg valami olyan lenne, hogy minimális ráköltéssel menjen megint. De ilyen nem nagyon van, mert CPUból másmilyen másik alaplapot igényel, az előrelépés új memóriát, meg akkor már másik SSD, ami nem SATA3as, hanem valami újabb. És akkor a hűtő is cserére szorulhat, mert nincs meg minden lefogatóm ehhez a ~10 éves Noctua-hoz. Vagy kell venni olyat, ami passzol az újabb laphoz.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák