Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    válasz benedekco #27 üzenetére

    megmondom őszintén nem szeretem az olyan példákat, amikor kiragadunk dolgokat a környezetükből és úgy akarjuk összehasonlítgatni.
    gondolom sokan látták azt a kör e-mailt,h szívjuk a fogunkat a tanulás miatt, bezzeg afrikában mosolyogva rajzolgatják a betűket a homokba, de azt kifelejtik, hogy abban a környezetben ő ,ha tud írni már elért valamit a falujában, én meg még mindig éhenhalhatok a műegyetemi diplomámmal..és ugye akkor pöröghetünk azon,hogy melyik nagyobb teljesítmény, homokbarajzolva írni tanulni, vagy magyarországon diplomát szerezni...lényeg a lényeg,hogy veszélyes kiszakítani a környezetükből a dolgokat.
    én, 2010-ben, magyarországon hasznát tudnám egy ilyen cuccnak venni, mert kényelmesebb lenne sok helyzetben, de magyar szemmel ez még kicsit húzós, még akkor is ha hosszú távon lehet visszahozná az árát (azért csak lehet, mert ritkaságokat nem olvasok, viszont van olvasójegyem :P :D)

    az meg, hogy telefonnal is lehet e-bookot olvasni no comment. fényképezni is tud a telefonom, de kiállítást nem nagyon rendeznék arra alapozva...

    Polemius: köszi a választ

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák